Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rodzice + zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sro 23 Kwi 2008, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również zaręczyny mieliśmy w tylko dla siebie, a potem oficjalne, kiedy T. prosił moich rodziców o moją rękę. Była uroczysta kolacja, na której spotkały się obie rodziny. T. długo się zbierał, żeby poprosić rodziców, a w końcu i tak zrobił się cały czerwony i zadał tylko to jedno pytanie. Co prawda to efektowne nie było, ale i tak wspominam to miło. I ten widok czerwonych policzków w dalszym ciągu mnie wzrusza uśmiech Ale zanim do tego doszło T. musiał oświadczyć się mnie. Już wcześniej zdecydowaliśmy, że się pobierzemy. I mimo że pierścionek wybierałam sama, to jego moment wręczenia tez był dla mnie zaskoczeniem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 14
Skąd: kalisz

PostWysłany: Nie 20 Lip 2008, 16:10    Temat postu: moje zaręczyny Odpowiedz z cytatem

jak wyglądały moje zaręczyny?pytajnik? siedziałam sobie wczoraj na kanapie, obok siedział mój facet.nagle trach na kolana, wyjmuje pierścionek i pyta się czy zostane jego żoną. szybko i bezboleśnie nam poszłouśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Nie 20 Lip 2008, 19:49    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Ja i Mój K. Zaręczyliśmy się w Walentynki uśmiech Było bardzo romantycznie. Oficjalne dla Rodziców zrobiliśmy w marcu uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzik_
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 26

PostWysłany: Nie 20 Lip 2008, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy zaręczyny tylko dla siebie... byliśmy wtedy sami, bylo bardzo romantycznie i milo... a nasi rodzice o wszystkim wiedzieli bo K. powiedzial wszystkim wczesniej o swoich zamiarach... oficjalnych zareczyn dla rodzin nie bylo. po prostu powiadomilismy ich o swoich planach i tyle. zapoznawac ich nie trzeba bylo bo znali sie juz od jakiegos czasu. ogolnie jest supr Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoola
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 24
Skąd: Wroclaw :) / Oborniki Śląskie

PostWysłany: Pon 21 Lip 2008, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zareczylismy sie przy rodzicach ale i tak bylo milo zwlaszcza ze Marcin zrobil to przed moim pojsciem do szpitala(wtedy panicznie sie balam 2 operacji na kolano). Poprawil mi tym humor i to bardzo:) dzieki niemu na chwile zapomnialam o szpitalu:)
_________________
Love sometimes can be like destiny






Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sase
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 4

PostWysłany: Czw 24 Lip 2008, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do zaręczyn to uważam, że jest indywidualna sprawa uśmiech przecież to magiczny i wyjątkowy dzień przede wszystkich dla tych dwojga więc obecność rodziców może być dyskomfortowa uśmiech Najważniejsze, aby zaręczyny były szczere tak jak nasze odpowiedzi cała reszta sama się juz ułoży mój Piotrek zorganizował wszystko od A do Z zabrał mnie na romantyczny weekend w góry Very Happy oświadczył mi się w moje urodzinki uśmiech do końca życia nie zapomne tego momentu bo jak do tej pory był on najcudowniejszy w całym moim życiu i to było dla nas najważniejsze Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 24 Lip 2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sase masz podobny staz jak ja- jestem z moim T. od 5.10.2001
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 26 Lip 2008, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaręczyny były też podwójne ale ze względu na mamę Maćka i moją. Bo dla nas to zwykła formalność uśmiech.

Nasze zareczyny odbyły sie w moje 22.urodziny, a drugie były już w październiku. Ale nie noszę już srebrnej obrączki bo zgrubiał mi palec i był ciasny. A obrączka ślubna nadal pasuje...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lip 2008, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy się zaręczali kameralnie, we dwoje... nie wyobrażam sobie inaczej, na pewno nie przy moich rodzicach, tj. matce Confused następnie powiedzieliśmy - jednej z moich babć [3 dni po], jego rodzicom [3 tygodnie po], moim rodzicom [miesiąc po], a takie pseudo-zaręczynowe przyjęcie z rodzicami mieliśmy we wrześniu [czyli ponad 2 miesiące po].

Mój narzeczony nie musi prosić moich rodziców o rękę córki - oni wiedzą że co by nie powiedzieli, i tak zrobię co zechcę oczko Toteż z tej części zaręczyn zrezygnowaliśmy, bo to za grzeczne oczko

@sase
Mi też mój kochany oświadczył się w moje urodziny Very Happy
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez mielismy kameralnie we dwoje.....a rodzice dowiedzieli sie dopiero niedawno,wczesniej jakos sie niezłozyło.Ale fajnie miec to juz za soba, bo moja mama juz mi wiercila dziure w brzuchu kiedy slub!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 3 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group