Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Noc poślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe....wyobraziłam sobie właśnie minę narzeczonego, gdyby fotograf zaglądał mu w hmm...mankiet język I byłaby to cenna mina język

Ale również się nie skuszę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2008, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja z fotografem odpada, jeśli byśmy chcieli zdjęcia, to możemy je sobie zrobić sami dla siebie Very Happy .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamifoto
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Lublin, Siedlce

PostWysłany: Pią 26 Wrz 2008, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz się z czymś taki spotkałam...
Zastanawiam się jak by wyglądała mina moich klientów jak bym zaproponowała im takie fotki...
Ale chyba dla samej miny nie będę się wygłupiać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 26 Wrz 2008, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh.. A jednak pary czasem chcą takie zdjęcia. Pewnie, że proponowanie tego wprost mogłoby być źle odebrane. Mój fotograf podczas rozmowy napomknął, że robił taką sesję, więc gdybyśmy chcieli to nie ma problemu. Nie zrobił tego nachalnie, ani wulgarnie, ale wspomniał, bo na pewno dobrze wie, że czasem ludzie nie mają odwagi zapytać, a by chcieli. Myślę, że jednak przeważnie takie pary są na tyle odważne, żeby samemu zaproponować taką sesję. Więc kami, ty jako fotograf bądź czujna i gotowa na takie zapytania od klientów uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 9 Lis 2008, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie dla mnie taka sesja. Ja bym się przed obcym nie rozebrała, nie mówiąc już o moim K. Z resztą nawet gdybyśmy się na to zgodzili, to pewnie byśmy byli kompletnie spięci i dzięki za taką noc poślubną...
Jeśli już to pewnie zrobimy tak jak Diana pisała wcześniej, że najwyżej sobie "pocykamy" sami takie zdjęcia i będą tylko i wyłącznie do naszego wglądu... lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Lis 2010, 14:20    Temat postu: Re: noc poślubna Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
a słyszeliście o albumie z nocy poślubnej? czy ktoś próbował taką pamiątkę sobie zorganizować?


Ohyda... sam pomysł jest fatalny a co dopiero...
Aż strach pomyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 10 Lis 2010, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak daleko się jeszcze posuną pomysły młodych par i fotografów?
arturkos proszę odebrać pw
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group