Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubezpieczenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 15 Maj 2022, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa jestem, czy macie wykupione ubezpieczenie na dom? Ja tam wolę dmuchać na zimne, od wielu lat się ubezpieczam, a teraz widziałam ciekawą ofertę w TuEuropa https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm Myślę, że przejdę do nich, bowiem mają interesujące warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 21 Maj 2022, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o ubezpieczeniu mienia to ja trafiłam na ciekawe informacje w portalu tu https://superpolisa.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-mienia/ Opisano tu propozycje na ubezpieczenie domu, mieszkania. Słyszeliście że można też ubezpieczyc mury? Mnie jednak bardziej intersuje ubezpieczenie ruchomości domowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group