Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

za co kochacie swoje połówki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 71, 72, 73  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2011, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za cierpliwość i dobroć i dziecięcy uśmiech Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham mojego narzeczonego dosłownie za wszystko!wykrzyknik Nie chodzi o to że jest jakimś chodzącym ideałem, nie, bo takich nie ma. Ma swoje małe wady, ale są na tyle mało istotne że rzadko je zauważam. kocham go za całokształt i nie chce by kiedykolwiek się zmienił. Szczerze to ja się przy nim zmieniam na lepsze. Kocham go bo jest dobrym człowiekiem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 90
Skąd: Polska, Sosnowiec

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie i tak ma być wykrzyknik!
Tego musimy się trzymać.
Również kocham swojego T za to jaki jest za to,że po prostu jest uśmiech
Na tym polega prawdziwa miłość,że dla drugiego zrobi się wszystko uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 74
Skąd: Śląsk/Wodzisł.Śl

PostWysłany: Wto 19 Lip 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za wyjątkową cierpliwość do mojej osoby język

I ogólnie za wszyystko
_________________


Najsilniej kochają Cię te osoby,które najmniej o tym mówią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham go, bo jest uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, dużo by wymieniać....
Początki były takie, że zakochałam się w jego uśmiechu, głosie (śpiewa), przepięknych dłoniach (fetyszystka? język ) i w jego podejściu z dystansem do życia i do samego siebie...
To tylko początki, a kocham go za każdy dzień z nim.... bo każdy jest naszą Wielkanocą, Wigilią, Walentynkami... uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeszyt3
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 28

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno kochać się pomimo a nie za coś
_________________
Czy puściłabyś swojego narzeczonego na striptease w wieczór kawalerski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że twierdzenie że kocha się "pomimo czegoś" potrafi być bardzo niebezpieczne. Poza tym, zawsze jest coś, co nas do danej osoby przyciągnęło, coś co sprawiło, że się nią zainteresowaliśmy i stworzyła się więź. Przyjaciół/kolegów też cenimy i lubimy ze względu na coś, to mogą być wspólne zainteresowania, światopogląd czy nawet picie tej samej herbaty język

Owszem, zawsze nasza połówka ma wady, z którymi uczymy się żyć. Mojej przyjaciółki w życiu bym nie zostawiła, mimo że potrafi być totalnie nieogarnięta życiowo. A mojego P. kocham choć do szału doprowadza mnie to, że bywa strasznie spolegliwy.

A kocham go za to, jaki jest. Za to, że zawsze mnie wspiera, że mogę się go poradzić, że jest ze mną szczery i że potrafi mi powiedzieć NIE, wtedy kiedy trzeba (a w jego przypadku jest to sztuka).

Kochanie "pomimo czegoś" podobno jest miłością bezwarunkową, całkowicie altruistyczną, bo nie kochamy interesownie. Ale jeśli kochamy kogoś pomimo tego, że pije/bije/jest maminsynkiem/kłamie/olewa nas/zdradza a nie ma żadnych cech, za które go kochamy to ja się pytam: jaki jest sens takiego związku i takiej miłości?
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:


Kochanie "pomimo czegoś" podobno jest miłością bezwarunkową, całkowicie altruistyczną, bo nie kochamy interesownie. Ale jeśli kochamy kogoś pomimo tego, że pije/bije/jest maminsynkiem/kłamie/olewa nas/zdradza a nie ma żadnych cech, za które go kochamy to ja się pytam: jaki jest sens takiego związku i takiej miłości?


Oj to już nie ma co tak naginać do skrajności, bardziej chodzi o takie cechy ludzkie , cechy charakteru, że kocha się mimo,że chrapie, czy tam wiecznie się spóźnia język

Ja uważam,że to trafne, bo kocha się kogoś całym sercem mimo jego wad uśmiech czyli mimo czegoś język
Kochanie za coś chyba mniej trafnym jest stwierdzeniem, bardziej można powiedzieć ,że lubi się w kimś jakieś cechy język

Ale kto co lubi, nie ma co podawać skrajnych przykładów,że kocha się chłopa mimo,że jest wrednym kłamcą i do tego bije i zdradza język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to, że jest moim Najlepszym Przyjacielem, jest lojalny, za to, że potrafimy się dogadać i wspólnie rozwiązywać problemy, za to, że jest odpowiedzialny i nie chce się komuś przypodobać, tylko robi to, co uważa za słuszne. Wg mnie można tak wymieniać i wymieniać w nieskończoność, jeśli by się chciało pisać szczegółowo oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 71, 72, 73  Następny
Strona 72 z 73

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group