Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mikser planetarny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 7:01    Temat postu: Mikser planetarny Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Chciałabym otworzyć swoją niewielką kawiarnię oraz na miejscu serwować własnoręcznie przygotowane ciasta.

Doradzicie jakieś solidne miksery planetarne ?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na ten
https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-planetarny-20-l-revolution-226032
Może nie jest jakiś super ladny, ale ma bardzo dobre parametry oraz na pewno będziesz z niego zadowolona.
Misa posiada specjalną pokrywę, która zapobiega chlapaniu podczas pracy oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, misa wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty, które zapewnią komfort podczas przenoszenia. Robot posiada wiele automatycznych programów, które jeszcze bardziej ułatwią pracę w kuchni: wystarczy przy pomocy elektronicznego panelu wybrać interesującą nas opcję, a robot całą pracę wykona za nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Nie 2 Maj 2021, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałam takie miksery planetarne jakiś czas temu ale zdecydowałam się, że jednak wystarczy mi na razie mikser ręczny. Szczególnie, że można je kupić w znacznie lepszej cenie. Zobaczcie na https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jak-wybrac-mikser-jaki-najlepszy-.bhtml jakie modele są obecnie godne polecenia. Ja bym wybrała na pewno któryś z tych mikserów, macie wskazówki na stronie co do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group