Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzątanie na zawołanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rebrow
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 16 Mar 2020, 19:51    Temat postu: Sprzątanie na zawołanie Odpowiedz z cytatem

Hej

mam dosyć sprzątania i szczęślwie dostałam awans wreszcie mogę kogoś zatrudnić do domu. https://www.hojoclean.pl/ Lepiej z polecenia czy agencji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 2 Mar 2021, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a co sądzicie na temat ozonowania pomieszczeń? Korzystacie z tego typu usług? Ja właśnie dzisiaj znalazłam namiar na firmę Airozone i zastanawiam się nad ich ofertą. Mają dobre opinie w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zauważyłam, że czas najwyższy doprowadzić do ładu swój podjazd. Komu same zlecacie czyszczenie kostki brukowej zielona góra ? Ja raczej sama nie będę nawet próbować, wolę to zlecić specjalistom uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 12 Mar 2021, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to myślę, że najlepiej wynająć firmę sprzątającą, taką jak choćby ta z Krakowa https://betaclean.pl/ Oferują profesjonalne uslugi ze sprzątaniem, czyszczeniem i pielęgnacją. Nawet ze sprzątaniem po budowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1273

PostWysłany: Sob 12 Cze 2021, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nigdy nie miałam okazji aby zamawiać sprzątanie do siebie do domu i ja jestem zdania, że raczej samodzielnie zrobię to o wiele lepiej. Jakby nie było, to zobacz i sprawdź jakich środków czystości używasz. Ja jestem przekonana, że do tych czynności trzeba korzystać z dobrych środków czystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sob 12 Cze 2021, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio poszukiwałem dobrego sklepu online, gdzie znajdę rzeczy do segregacji odpadów. Przyznam szczerze, że znajomy polecił mi sklep eco24.pl, gdzie znalazłem kosz do segregacji meliconi w bardzo dobrej cenie. Myślę, że warto robić tam zakupy. Zresztą sprawdźcie sami co i jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://insiemepolska.pl/ozonowanie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Nie 15 Sie 2021, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem tak zajęta przez ostatnie tygodnie, że nie mam czasu na ogarnięcie domu. Zastanawiałam się, czy ta firma sprzątająca wrocław , będzie miała wolne terminy. Koleżanka bardzo mi ich poleca i twierdzi, ze nie ma chyba bardziej solidnej i rzetelnej ekipy. Są specjalnie wyszkoleni i mają duże doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ostatnio uzbierało mi się trochę większego prania, więc stwierdziłam, że zgłoszę się do profesjonalnej pralni w Warszawie, jaką jest pralnia-warszawianka.pl . Już kilka razy korzystałam z ich usług zawsze byłam bardzo zadowolona. Moim zdaniem, to prawdziwi profesjonaliści w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy czyścicie wykładziny i dywany sami czy zlecacie to zadanie firmie zewnętrznej.
Jeżeli takiej szukacie warto zapoznać się z polecanym artykułem https://www.mce.edu.pl/pranie-dywanow-i-wykladzin-jakie-sa-metody/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group