Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Polecicie mi ostrzalkę do noży

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 16 Mar 2020, 9:32    Temat postu: Polecicie mi ostrzalkę do noży Odpowiedz z cytatem

Naprawdę dobrą, trwałą.
Może być mechaniczna i elektryczna.
Cierpię mocno na brak takowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon 16 Mar 2020, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten model;
https://ostry-sklep.pl/diamentowa-ostrzalka-taidea-3601200-t1204dc-3948
Najlepsza, niezawodna i trwała.
I do tego nie jest droga. Nie wiem tylko czy znajdziesz w sklepach stacjonarnych, pewnie będzie do zamówienia przez internet.

Ostrzalka poradzi sobie ze wszystkim i naostrzy
noże ceramiczne - z ktorymi wiele ostrzałek ma problem oraz nadają sie do ich ostrzenia jedynie ostrzałki diamentowe
nożyczki
noże stalowe
czy scyzoryki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beja06
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 20

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co zerknij może na tę ofertę https://www.superwnetrze.pl/brabantia,k2182.html . Wczoraj zamawiałam kilka rzeczy i coś mi się wydaje, że widziałam właśnie ostrzałki. Brabantia to bardzo dobra marka, więc jak coś to na pewno będzie dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę ja ostrzałki nie używam gdyż od razu postanowiłam kupić sobie taki komplet noży i wiem, że będzie mi on służył bardzo długo. Jestem ogólnie zdania, że noże kuchenne kute to jest jak najbardziej właściwy wybór i oczywiście każdemu takie noże polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group