Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tak to się zaczęło
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 23:39    Temat postu: tak to się zaczęło Odpowiedz z cytatem

Ja poznałam mojego narzeczonego w liceum. Można powiedzieć że naszą pierwszą randką był Półmetek na który zaprosiłam go jako osobę towarzyszącą. I to był idealny wybór. Także od Półmetka jesteśmy oficjalnie parą. Poszliśmy razem na tą imprezę i tak chodzimy sobie razem do tej pory.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my poznaliśmy się w pracy w 2001 roku. Ale nie bylismy wtedy wolni... Nasza droga do siebie była długa. Najpierw przyjaźń, w pażdzierniku 2003 wreszcie zdecydowaliśmy sie byc razem. Póltora roku poźniej zaręczyliśmy się . A po zaręczynach rok póżniej ślub. Jesteśmypo ślubie razem 10 miesięcy:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poznaliśmy się w 2000 roku przez nasze rodzeństwo. Taki zbieg okoliczności, że bawiliśmy się razem na weselu brata mojego partnera i właśnie tam coraz bardziej zaczęło między nami iskrzyć. Po kilku tygodniach staliśmy się parą. Na wakacje 2006 zaręczyliśmy się, a teraz za 5 miesięcy bierzemy ślub. Razem jesteśmy ok 8 lat. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas było dziwnie..
znaliśmy się z klasy licealnej, chodziliśmy razem do szkoły, do jednej kllasy dwa lata i dopiero w drugiej klasie, na 18nastce Bartka poszliśmy na spacer.. byliśmy oboje lekko wstawieni, a że Bartek mieszka poza warszawą, domek jest niedaleko cmentarza, poszliśmy tam, bo zgadaliśmy się, że nigdy nie widziałam cmentarza wieczorem, jak świeczki na grobach się palą.. więc poszliśmy, tam zaczeliśmy ze sobą gadać, on wspomniał o swojej zmarłej babci, ja o swoim zmarłym przed wieloma laty tacie.. i wyszło tak, że umówiliśmy się, że pojedzie ze mną na cmentarz do mojego taty...

moja mama jak się dowiedziała, że z jakimś kolegą z klasy jadę na cmentarz do mojego taty, od razu prześwietliła pismo nosem język z oczkiem
pewnie stwierdziła, że mój tata do siebie na grób byle kogo nie dopuści oczko kazała mi Bartka zaprosić na naleśniki po cmentarzu..

spędziliśmy cały dzień ze sobą, zjedliśmy naleśniki, które Bartek długo później zachwalal i całe wakacje spotykaliśmy się ze sobą, on już przestał dla mnie być nudnym kujonem, ja dla niego szaloną trzpiotką uśmiech
i na początku klasy maturalnej wbrew ostrzeżeniom wychowawcy zaczęliśmy byc parą uśmiech
zdaliśmy maturkę, studiujemy i pracujemy, mieszkamy razem od 1,5roku, zaręczeni 1 stycznia 2007 i szykujemy się do ślubu 15 sierpnia 2009..

prawda że dziwnie? połączył nas "cmentarz"...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my byliśmy główną parą w szkole która widywała się na każdej przerwie i przesiadywała na parapecie. niektórzy nauczyciele wkurzali się na nas, ale zapewniam że nie zachowywaliśmy się nieelegancko. słyszeliśmy też nie raz że i tak się kiedyś rozejdziemy mimo że świata teraz poza sobą nie widzimy. a my byliśmy twardzi i nadal jesteśmy. może po prostu ci nauczyciele nam zazdrościli.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nas poznał ze sobą...mój tata! był spokojny bo ja byłm ze swoim wtedy chłopakiem już 3 lata a mój grześ miał też inną narzeczoną. ale oboje tu na obczyźnie tak samotni, stęsknieni za drugimi połówkami....najpierw się ze sobą zaprzyjaźniliśmy, spędzaliśmy wspólnie mnustwo czasu, zakupy, niedzielne wycieczki za miasto itp. byl zupełnym przeciwienstwem mojego ex-spokojny, rozważny, może nawet nieśmiały....a ja totalnym przeciwieństwem jego nażeczonej-szalona, z 1000 pomysłów na minute, zawsze uśmiechnięta uśmiech minęły trzy miesiące i już wiedzieliśmy że chcemy być razem, że jest nam ze sobą lepiej niż z tamtymi osobami. pojechaliśmy do polski, było dużo płaczu, gorzkich słów Confused
od tego czasu minęły już prawie cztery lata i ani ja ani on nawet przez chwile nie pożałowaliśmy tamtych decyzji, jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi, nie wyobrażam sobie żebym miałabyć kiedykolwiek z kim innym Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny potwierdza się powiedzenie że przeciwieństwa się przyciągają
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swój do swego ciągnie Aniu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my poznaliśmy się przez internet, przez buziaczki uśmiech on już od dłuższego czasu szukał kogoś na stałe, ja nie szukałam nikogo, bo wygodnie mi było wieść życie singla w końcu kończyłam dopiero 19lat xD no i kilka m-cy wcześniej zakończyłam kiepski związek.... dałam mu tzw. pozytywa, on odpisał... olałam go; więc wziął mój nr gg i napisał. kilka dni popisaliśmy, aż w końcu się umówiliśmy uśmiech pierwszej randki nie zapomnę, nigdy Twisted Evil szczególnie tego jaki był otwarty, zachowywał się tak jakbyśmy byli starymi dobrymi znajomymi lol na wstępie zaproponował kurs tańca, oczywiście w żartach lol od tej pory spotykaliśmy się regularnie, a po pół roku mój przyjaciel stwierdził, że spotkałam przyszłego mężą i założyliśmy się, że nie miną 2lata jak staniemy z Jackiem na ślubnym kobiercu... pomylił się o 2 miesiące Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech niewiele, wybacz mu te 2 miechy uśmiech wobec 77lat szcześcia z nim uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group