Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dzień dobry Chcę udzielić porady

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fertooos
początkujący
początkujący


Joined: 10 Mar 2020
Posts: 4

PostPosted: Sat 14 Mar 2020, 0:15    Post subject: Dzień dobry Chcę udzielić porady Reply with quote

Dzień dobry Chcę udzielić porady. Nie bądź skromny na czacie online camgirl masturbacja, udowodnij, że w 100% stań się sobą i swoim towarzyszem bardzo miłym https://zywoseks.pl/. Uwierz mi, na pewno to doceni, a jeśli dwóch partnerów lubi erotyczną komunikację w sieci, być może będziesz miał ciekawe spotkanie w życiu, które zakończy się nie tylko flirtowaniem, ale i czymś bardziej interesującym. I w rzeczywistości nie ma znaczenia, jakiej płci, bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy przedstawicielem słabszej płci.
Back to top
View user's profile Send private message
Muminka
uzależniony
uzależniony


Joined: 20 Sep 2018
Posts: 751

PostPosted: Wed 26 Aug 2020, 20:48    Post subject: Reply with quote

Co to za głupoty:0
Back to top
View user's profile Send private message
Fox
kandydat
kandydat


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 25

PostPosted: Tue 16 Mar 2021, 6:01    Post subject: Reply with quote

Czasami tak bywa)
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Gtykalos87
początkujący
początkujący


Joined: 02 Jun 2022
Posts: 4

PostPosted: Thu 2 Jun 2022, 14:06    Post subject: Reply with quote

Według was fajnie będzie się o tym gadało?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group