Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:

Oooo super moja wrześniowa kompanko! lol Przypuszczam, że obie też w Warszawie? uśmiech Udanej zabawy!! Very Happy Śmiałabym się, gdyby się okazało, że jesteśmy w jednym klubie haha Very Happy


dokładnie w Warszawie wykrzyknik Very Happy Very Happy Very Happy
ja nie chciałam za bardzo iść do klubu, więc możliwe, że na mieście gdzieś migniemy sobie Very Happy

Ja zażyczyłam sobie taniec na rurze lol będziemy się uczyć, a potem jedziemy na domówkę organizowaną u mojej głównej świadkowej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani, oldziiaa jak tam po paniejskim oczko
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domcia na fejsie wstawiłam zdjęcie uśmiech
Panieński super Very Happy
Mój panieński był w stylu hawajskim. Moja siostra przygotowała hawajskie menu, drinki z owocowymi słomkami, babeczki z peniskami itd Very Happy Pokój był ubrany w girlandy, papierowe kule wykonane przez nią samodzielnie, rewelacja Very Happy
Choć muzyka w klubie była średniawa, to i tak się wytańczyłam, dużą część zabawy z przyszłym panem młodym Very Happy Miałam zbierać podpisy chłopaków, dziewczyny znalazły długopis, (nie)stety nie pisał Very Happy Koleżanka znalazła pod nogami 60 zł Very Happy Odebrała 2 miecze od przebranych facetów. Na wyjście ja i siostra (świadkowa) dostałyśmy po czerwonym krawacie od chlopaków z kawalerskiego Very Happy Ja zrobiłam podmiankę na mój hawajski naszyjnik Very Happy
Szkoda jedynie, że tak mało osób przyszło (zapraszałam tylko te osoby, które będą na weselu i przyjechała w sumie połowa spośród zaproszonych dziewczyn). Część przez weekendową pracę a jednak przejazd pociągiem Łódź-Warszawa trochę czasu zajmuje więc jak najbardziej rozumiem oczko

Muszę się pochwalić dziełami mojej siostry, bo jestem pod mega wrażeniem (na łózku sławne miecze Very Happy ) Very Happy


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minikamchan
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 10
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wyobrażenia (bo sama nie mam doświadczeń) tych wieczorów panieńskich czy kawalerskich nie są raczej pozytywne (orgie i libacje?), ale może to przez te filmy amerykańskie. Z tego co czytam tutaj nie jest tak źle, nie mniej bałabym się puścić swojego ukochanego na takie coś (nie żebym nie pozwoliła, ale jednak obawy by były). Przecież jak ktoś lubi to imprezę może zorganizować i po ślubie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem osobą bardzo imprezową, ale uwielbiam tańczyć i na imprezy chodzę zarówno przed ślubem, jak i będę po ślubie. Nie wiem niby czemu panieński jest zły, bo można pobawić się po ślubie - przecież można w obu przypadkach uśmiech Ja na swoim wytańczyłam się w klubie, obmacywać się nigdy nie pozwalałam i teraz nie robiłam wyjątku, nie mówiąc o całowaniu orgiach itd Shocked Byłam wcięta, ale nie wymiotowałam ani nic... To wszystko zależy od człowieka uśmiech Ja jestem przeciwna uważaniu, że panieński/kawalerski to ostatnia noc wolności w życiu i należy łamać wszelkie zasady moralne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja panieński wgo nie mialam. Ale mężem pezed ślubem też chodzilismy na imprezy oczko Mani widzialam zdjęcie gratuluje udanej imprezy oczko
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Panieński również się udał, choć pech nas nie opuszczał. Nagle wypadły dwie osoby (para) później, trzecia osoba, która miała jechać z nimi do Warszawy spóźniła się na pociąg. Na taniec na rurze zamiast zapowiadanych 6 osób pojawiły się tylko trzy. Baaa co lepiej, po drodze ukradli nam instruktorkę. Niestety zaginęła w akcji. Czekałyśmy na sali wygłupiając się trochę przez godzinę zdane same na siebie, a ona niestety nie przyszła. Żaden inny instruktor też mógł akurat przyleźć. Szkoda, nadal nie umiem tańczyć na rurze język
Dotarliśmy na domówkę po drodze zabierając tą spóźnioną. Zabawa była przednia, było karaoke, przesłuchanie, szalone tańce. W nocy dołączyła do nas męska (na szczęście własna Wink) ekipa z kawalerskiego. Mnie powalił karny likier co odchorowałam przesypiając całą niedzielę język
Dostałam magiczną wyprawkę Panny Młodej, wykonałam kilka zadań ubawiłam się, gardło zdarłam - jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że odpadłam po drodze, no ale kto przewidział, że karny popitek będzie faktycznie karą dla mnie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym ciekawym prezentem może być sesja zdjęciowa w studio. Do dyspozycji ma się fotografa, wizażystkę i 9 koleżanek. Cała impreza odbywa się w Warszawie, a więcej informacji znajdziecie na http://www.lasercamp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 10 Paź 2014, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się marzy jakiś wyjazd na weekend. Szczytem marzeń jest Barcelona albo Berlin ale może też być np Sopot albo Zakopane. Może jakiś wieczór w SPA i impreza z koleżankami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bardzo fajnym ciekawym prezentem może być sesja zdjęciowa w studio.


Sesja zdjęciowa na wieczór panieński jest o tyle fajnym pomysłem, że wykonane zdjęcia mogą później posłużyć jako prezent dla Panny Młodej w dniu ślubu uśmiech Zdjęcia można fajnie oprawić w album bądź fotoksiążkę i mamy ciekawy i oryginalny prezent.

Cytat:

Mnie się marzy jakiś wyjazd na weekend


Mam wrażenie, że jest to coraz bardziej popularny pomysł na wieczór panieński. Latem z dziewczynami też tak zrobiłyśmy. Wzięłyśmy troszeczkę wolnego i wybrałyśmy się na cztery dni do Ustki uśmiech

Aczkolwiek opcja z wyjazdem do jakiegoś dużego, zagranicznego miasta wydaje się fajniejsza, a myślę, że chyba niekoniecznie dużo droższa. Jakby wcześniej zaplanować wyjazd, poszukać tańszych biletów... uśmiech
_________________
http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Następny
Strona 45 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group