Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

deweloper Warszawa i okolice
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 22:35    Temat postu: deweloper Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pora na przeprowadzkę, chcemy zamieszkać w okolicach Warszawy, bo facet musi coś jakiś czas się zjawić w biurze, teraz dojeżdża ponad 150 km, jest to dosyć uciążliwe dla nas Chcemy kupić segment, myslimy o Ożarowie Mazowieckim albo Piastowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmerich.samson
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Mar 2020, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj sobie na stronę kupimieszkaj.pl. Myślę, że warto się z nimi skontaktować w tej sprawie. Deweloperzy z łatwością znajdują mieszkania w wybranej przez nas lokalizacji.
_________________
marketing deweloperski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2020, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ożarów ma fajną infrastrukturę, wiem że na pewno pod względem kolei to mają dobre połączenie, zresztą daleko do Warszawy nie ma. Jak szukasz kogoś sprawdzonego to sobie zobacz ofertę Home Premium, jakiś czas tem na Szkolnej oddali segmenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 6 Cze 2020, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie miałam okazji aby kupować mieszkania od dewelopera. Jednak mogę powiedzieć, że również w Warszawie posiadałam mieszkanie. Jako, że musiałam je szybko sprzedać to dzięki firmie https://skupujemy-mieszkania.waw.pl/ udało się to zrealizować w kilka dni. Oni skupują mieszkania więc i kupili także moje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 24 Paź 2020, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne nowoczesne mieszkania powstają teraz na osiedlu które Atal buduje na Białołęce w bardzo atrakcyjnej okolicy, wśród zieleni. O takim mieszkaniu marzy praktycznie każda rodzina która chce się osiedlić w stolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście pewni co do zakupu mieszkania w Wawie? Teraz sporo osób decyduje się na Trójmiasto, ponieważ to prężnie się rozwija. Sama mam na oku nieruchomości od tego dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/ i moze w przyszłym roku uda mi się podpisać umowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoniaab
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Sro 15 Cze 2022, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zajrzeć na https://sukcesja-alta.pl/, pomogli mi ze sprzedażą nieruchomości inwestycyjne Hiszpania i serdecznie mogę polecić tą firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anitka S
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 22

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie mieszkań to ja mogę zarządcę polecić tylko, że w Warszawie. Nie każdy zwraca uwagę na takie rzeczy, a potem wychodzą różne problemy i niedociągnięcia. Nie ma jak firma jest sprawdzona, pewna, z doświadczeniem tak jak właśnie http://www.per-modum.pl/ . Nie ma osoby, która byłaby niezadowolona z tego jak pracują wśród moich sąsiadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nhessel
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Wto 2 Sie 2022, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprawdzić dewelopera by nie dać się oszukać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Wto 23 Sie 2022, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej kupować mieszkanie od znanej i sprawdzonej firmy, takie mieszkania od "pewniaka" znajdziesz między innymi na osiedlu Zakątek Harmonia na warszawskiej Białołęce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group