Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjazd Pana Młodego po Panią Młodą
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CiepleSerduszko
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 19:25    Temat postu: Przyjazd Pana Młodego po Panią Młodą Odpowiedz z cytatem

Witam
Mnie i mojego narzeczonego dzieli ok. 700km, ale obecnie mieszkamy razem, więc problem polega tutaj głównie na jego przyjeździe po mnie, jak zauważyliście nie mamy możliwości wyjścia z dwóch domów, a chcemy żeby to jakoś fajnie wyglądało. Macie może jakieś pomysły co z tym można zrobić? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas był podobny problem,rozwiązaliśmy to tak: Mąż miał wynajęty z rodzicami nocleg w tej samej miejscowości w ktorej ja mieszkam. Goście z mojej storny byli zaproszeni pod mój dom, goście Męża zgromadzili się u niego i całą grupą przyjechali do mnie, gdzie czekała orkiestra i reszta gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wiem po co ludzie tak sobie komplikują życie. Mieszka się razem, a jak przychodzi ślub, to obowiązkiem wyjście z dwóch domów. Po co?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie doczytałam, że mieszkają razem (my mieszkaliśmy, ale ślub był w moich rodzinnych stronach, stad takie rozwiązanie). To może rzeczywiście jak mówi Ewelinka- nie róbcie histerii i wyjdźcie razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas dzieli prawie 300 km i jakoś nie mamy tego problemu wesoły
Wesele jest w miescie P wiec przygotowania mnie beda odbywały się w innym pokoju..i stamtąd odbierze mnie P Very Happy
Nie wiem po co w takiej sytuacji robienie dodatkowego kłopotu.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak samo sądzę. Nie wiedziałam zresztą, że to część tradycji; kiedyś tak było, bo zwykle się nie mieszkało przed ślubem chyba nie jest z tym związana żadna symbolika.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się też zastanawiam. W Krk mieszkamy razem ale że ślub jest w moich rodzinnych stronach a rodzice mojego A. mieszkają 150 km. ode mnie. My będziemy musieli przyjechać kilka dni wcześniej i on już nie chce wracać do domu. Wymyślił, że będzie spać w hotelu i nie umiem go przekonać, że przecież mógłby spać u mnie i przygotowywać się w innym pokoju. On sobie założył, że wjazd musi być i już.
Moje sąsiadki na pewno się ucieszą ale zastanawiam się, czy jest sens robić zamieszanie oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mieszkamy razem, ale Ł. przyjedzie po mnie do domu rodzinnego. Jakoś nie wyobrażam sobie, że wychodzimy stąd, gdzie teraz mieszkamy, choć byłoby znacznie łatwiej, bliżej do Kościoła, na salę itd.

Ale jakoś tak głupawo wyglądałoby dla mnie, gdybyśmy wychodzili stąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie samo założenie,jeżeli mieszkacie stosunkowo blisko siebie,to wtedy łatwiej jest o wyjście z domu panny młodej,gdzie pan młody odbiera swoja wybrankę. Bo jeżeli daleko,to nie ma sensu wszystkiego komplikować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 10:28    Temat postu: Re: Przyjazd Pana Młodego po Panią Młodą Odpowiedz z cytatem

CiepleSerduszko napisał:
Witam
Mnie i mojego narzeczonego dzieli ok. 700km, ale obecnie mieszkamy razem, więc problem polega tutaj głównie na jego przyjeździe po mnie, jak zauważyliście nie mamy możliwości wyjścia z dwóch domów, a chcemy żeby to jakoś fajnie wyglądało. Macie może jakieś pomysły co z tym można zrobić? uśmiech


heh, my też mieszkamy razem od lat. No rzecz jasna w takiej sytuacji nikt po nikogo nie przyjedzie,zwłaszcza,że jedziemy do ślubu własnym samochodem język

Przecież żadne z nas nie będzie teraz nie wiem, nocowało w hotelu u znajomego,żeby pan młody przyjechał po pannę młodą język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group