Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nowe mieszkanie na sprzedaż
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymek12311
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 17:42    Temat postu: nowe mieszkanie na sprzedaż Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiasz sie czy kupić nowe mieszkanie czy może używane? Jeśli chodzi o kupno mieszkania to oczywiście bardziej opłaca się kupić nowe. Na stronie http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ znajdziecie spory wybór mieszkań na sprzedaż, które znajdują się w Lublinie. Myślicie, że odnajdziecie się w dużym mieście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 3 Lut 2021, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie wysokiej klasy apartamentów, w bardzo dobrej okolicy, to na pewno będziecie zainteresowani ofertą http://niemcewicza19.pl. W ich ofercie znajdziecie róznorodne apartamenty, więc każdy zainteresowany na pewno wybierze coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 4 Lut 2021, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, jak duże doświadczenie macie w tym temacie? Pamiętajcie, że jeśli w grę wchodzą tak duże pieniądze, to jednak warto zawsze wesprzeć się zdaniem specjalistów. Ja na pewno mogę wam zasugerować, byście zajrzeli do https://nestate.pl/ i sprawdzili, w jaki sposób zadziałać u Was by mogło wsparcie, jakie udzieli Wam agencja nieruchomosci krakow. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni tymi możliwościami, więc sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sob 6 Lut 2021, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli byście chcieli zamieszkać na terenie śląska, to zobaczcie tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Na stronie jest jest formularz kontaktowy, z pomocą którego można skontaktować się z tym biurem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zamierzacie kupić nowe mieszkanie to zapraszam do sprawdzenia właśnie tej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tromp.mariano
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Mielec

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej kupić mieszkanie nowe urządzić po swojemu i zawsze można wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pią 26 Mar 2021, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe mieszkanie można także kupić i sprzedać je z zyskiem. Można to zrobić nie robiąc w takiej nieruchomości nic lub też wykończyć ją odpowiednio i dopiero sprzedać. Ja zapisałam się na szkolenie po tym, jak w sieci przeczytałam informacje co to jest flip na pierwotnym i na czym to polega. Prawda jest taka, że każdemu z nas przyda się dodatkowy zarobek a nieruchomości obecnie cieszą się coraz większą popularnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 30 Mar 2021, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tromp.mariano napisał:
Lepiej kupić mieszkanie nowe urządzić po swojemu i zawsze można wynająć.


Dokładnie tak! Deweloperskie to jednak na nowoczesnych materiałach budowane a nie sprzed kilkudziesięciu lat. No i od podstaw możesz urządzić po swojemu. Jeśli szukacie czegoś w okolicy Wrocławia to w Smolcu osiedle przy Lesie super się prezentuje http://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Te mieszkania są bezczynszowe więc tanie w comiesięcznych opłatach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej kupować nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera, a jeśli o dewelopera chodzi to uważam że Atal dobrze buduje i ma też atrakcyjną ofertę mieszkań we Wrocławiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja byłam w bardzo podobnej sytuacji i muszę przyznać, że udało mi się moje mieszkanie sprzedać w bardzo krótkim czasie. Tak naprawdę to firma http://transakcja24h.pl/ zdecydowała się na skupienie tego mieszkania i muszę przyznać, że sama wycena bardzo mnie usatysfakcjonowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group