Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie kupić wygodne bluzy damskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 8:56    Temat postu: Gdzie kupić wygodne bluzy damskie Odpowiedz z cytatem

Szukam obecnie sklepu,w którym w dobrej cenie będę mogła dorwać jakąś wygodną bluzę na lato.

Doradzicie gdzie szukać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam Ci bluzy w sklepie internetowym Frazesy

https://frazesy.com/dla-niej/bluzy
Znajdziesz tutaj fajne printy zabawne hasła, ale też minimalistyczne i klasyczne projekty - zresztą sama sprawdź, a na pewno znajdziesz coś fajnego.

Sama zamawiałam tam juz kilka razy i podoba mi się to ,ze bluzy są bardzo dobrej jakości, grube i mięsiste. I nawet po wielu praniach wygladaja bardzo dobrze oraz dobrze się noszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenya.sawayn
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 12 Sty 2022, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej kobiet nosi bluzy na co dzień. Co jest fajne, bo postawienie na taką wygodę stało się czymś normalnym i nikt już nie patrzy na Ciebie jak na jakąś "chłopczycę" oczko Sama uwielbiam bluzy i lubię z nimi eksperymentować! Ostatnio znalazłam takie bluzy dom z papieru https://strefa90.pl/bluzy_dom_z_papieru , a z racji, że to mój ulubiony serial to rozważam taki zakup uśmiech Podobają wam się takie ubrania z motywem seriali czy filmów? Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy w dużej mierze od tego, czego konkretnie szukacie. Ja uważam, że sporo cennych informacji można na pewno zdobyć za pośrednictwem internetu. Korzystając z informacji na stronie https://www.elle.pl/artykul/czy-dresy-damskie-moga-wygladac-kobieco dowiedziałam się sporo na temat doboru odpowiednich spodni. Myśle, że te informacje mogą realnie się Wam przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak często korzystacie z możliwości zakupów w sklepach internetowych?

magiczny kubek na walentynki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepach sieci Tk Maxx https://homeparktargowek.pl/sklepy/tk-maxx często można kupić różne ubrania. Bluzy pewnie też są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group