Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 135, 136, 137  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzix
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob 31 Mar 2018, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie na ślubie będę miała manicure hybrydowy , dla mnie to najlepsza opcja. Mam mocną płytkę, wiec nie potrzebuję żelu. Od dawna używam lakierów Makear, marka ta ma w swojej ofercie wiele pięknych kolorów, o swietnym kryciu. Zapewne wybiorę paznokcie w kolorze nude- klasyka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidia-mo
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo kobiet ma problemy z grzybicą paznokci i zaniedbują temat zamalowująć brzydkie i przebarwione paznokcie. Przed ślubem warto pozbyć się tkaich dolegliwości i usunąć grzybicę paznokci zabiegiem http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/laserowe-leczenie-grzybicy-paznokci-laser-gentle-yag-pro-u/, który skutecznie usuwa wszystkie grzyby z nawet najciężej dostępnych miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2018, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem umówiona już do kosmetyczki i na https://semilac.pl/pl/wedding znalazłam taki genialny odcień diamond ring uśmiech taki bedę mieć, dla mnie obłed!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja87
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tak specjalna okazje trzeba sie odpowiednio przygotowac. Pamietam jak moja dobra znajoma miala slub .. wszystko musialo byc dopiete na ostatni guzik. Suknie jaka zamowila bya oczywiscie szyta na miare poniewaz musiala idealnie pasowac do jej figury. Jesli chodzi o zabiegi kosmetyczne to spedzila w salonie urody dlugie godziny. Co mnie natomiast najbardziej urzeklo w tym wszystkim to jak miala zrobione paznokcie. Podpytalam sie dokladnie z jakiego produktu korzystala kosmetyczka - okazalo sie, ze z IndigoNails https://www.indigo-nails.com/pl,wedding-collection-by-agnieszka-hyzy.html dokladnie tej kolekcji. Bardzo prestizowo wygladaly jej paznokcie .. nie ma co ukrywac. Dzieki niej juz wiem czego szukac w przyszlosci oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem zwolenniczką hybrydy. Oczywiście nie robię jej sama, tylko w gabinecie kosmetycznym. Jeśli szukasz sprawdzonych salonów, wejdź sobie na https://www.moment.pl/paznokcie Znajdziesz tam szeroki wachlarz usług wybranym przez ciebie mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Pon 2 Lip 2018, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne - lubię je najbardziej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paznokcie to nie wszystko. Trzeba też pomyśleć o tym, aby zadbać o całokształt dłoni. Tylko wtedy paznokcie będą się elegancko prezentować uśmiech Ciekawą opcją są rękawiczki złuszczające Epiltouch byOlie: www.byolie.com. Nie uszkadzają lakieru do paznokci więc o to nie musicie się martwić, a działanie jest natychmiastowe. Warto stosować regularnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carol21
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry wielkie dzięki za interesujące porady w tej kwestii. Mam nadzieję, że mi się one przydadzą uśmiech
_________________
(...) nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewakarola
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub to wielkie przygotowanie ale też zadbanie o siebie. Ślubny manicure wykonałam u stylistki paznokci, która podpowiedziała mi że korzysta z produktów amerykańskiej firmy IBD, i kupuje je www.mk-cosmetics.pl żele IBD i lakiery hybrydowe.
Moje paznokcie wyglądały olśniewająco, i trzymały się prawie 5 tygodni.
Makijaż sprawa dodatkowa tutaj trzeba naprawdę dobrze trafić. Ja trafiłam z polecenia i byłam naprawdę zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 27 Sie 2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię w internecie szukać sposobów na dbanie o siebie, najbardziej interesują mnie jednak naturalne sposoby, a ich najwięcej znajduję na http://realife.pl/prostownica-parowa-jaka-najlepiej-kupic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 135, 136, 137  Następny
Strona 128 z 137

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group