Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 135, 136, 137  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2014, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio eksperymentuje ze wzorkami. uśmiech



U stóp preferuje zwykły manicure, ale w te wakacje mam zamiar sprawić sobie jakiś wzorek, coś tematycznego jak u rąk. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2014, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zbyt hardcorowe uśmiech na każdym paznokciu inny wzór. BTW: jak zrobiłaś te dziewczynki? Jak decupage?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2014, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się dziewczynki uśmiech I pazurek z napisem. Ale nie akceptuję i nie lubię mieszania znaku religijnego jakim jest krzyż do ozdób.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2014, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl, tak, koleżanka mi robiła jak decupage. uśmiech
Mani, rozumiem, co kto lubi. oczko Nie wiem, czy drugi raz się na taki zdecyduję, chciałam spróbować. uśmiech
I też jestem najbardziej zadowolona z dziewczynek. Bałam się, że mogą mi przeszkadzać w codziennych czynnościach (paznokcie, nie dziewczynki), że będą mnie rozpraszać jak pierścionek. język Ale szybko przywykłam i myślę, że teraz tylko takie będę sobie robić. Very Happy Kto wie, może zrobię sobie takie na ślub. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego czasu (imprezy okolicznościowe) postanowiłam zaszaleć i zrobić "szpice" koleżanka zrobiła małe dzieła sztuki. Jeśli chodzi o funkcjonalność w niczym nie przeszkadzały, a zrobiły furorę - jedynie w pracy musiałam z nich zrezygnować język
Na ślub też zrobię tego typu paznokcie, ale tylko dlatego, że to raczej ostatnie już wydanie w moim przypadku tak szalonych tipsów język
Przykładowe:
[img] http://artisticnailscolchester.co.uk/Images/ArtNails1.jpg [/img]
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ło matko ale tipsiory Very Happy najprostsze zez żadnych ekscesów najlepsze, i żeby nic z nich nie wystawało bo mogą przedrzeć albo zaczepić o suknię Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serena nie gniewaj się za moją opinię ale dla mnie to jest okropne...zawsze się zastanawiałam jak można w czymś takim chodzić,nie mówię faktycznie jak ktoś ma talent robi tam małe arcydzieła ale sam kształt i masywność mnie odpycha... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domciamasz rację, ja akurat wybieram formę malowania ręcznego (te jak napisałam były przykładem), dlatego, że dziewczyna od paznokci jest uzdolniona plastycznie i ma "Wene",
lobie przychodzić do niej z hasłem:
"proszę to jest zdjęcie sukienki, okazja taka i siaka, rób co chcesz"
Zawsze jestem zadowolona:) Wręcz zachwycona uśmiech
Kiedyś malowała mi farbkami i poszczególne zdobienie zostawiała przezroczyste na żelu, mimo iż były na prawdę małe, ale babeczki inne zachwycały się tym.
Patrycja ja robię okazjonalnie taki, zdarzyło mi się kilka razy i na tak krótką mętem mogę sobie pozwolić na trochę.. "bazarowego" pomysłu, który w moim przypadku ma zwracać uwagę i ma być czymś, na co inni by sobie raczej nie pozwolili uśmiech Element, indywidualny znak rozpoznawczy oczko raz na kilka lat język
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.


Ostatnio zmieniony przez serena dnia Wto 6 Maj 2014, 8:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba że tak uśmiech jak będziesz miała jakieś zdjęcie,albo masz to daj do wglądu ciekawa jestem prac tej dziewczyny,ale tak jak mówię widziałam kilka razy takie paznokcie w rzeczywistości i jakoś do mnie nie przemówiły,dodatkowo zastanawiam się jak jest z funkcjonalnością ale skoro mówisz że Tobie nie przeszkadzają to najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam fotki, ale ślubne na pewno wkleję, będę pamiętać przez te ponad 200dni uśmiech Jak bym cyk cyk uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 135, 136, 137  Następny
Strona 118 z 137

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group