Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 135, 136, 137  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno nie powinno się wycinać skórek, a jedynie odsuwać. W drogeriach można kupić patyczki do odsuwania skórek uśmiech Koszt zestawu patyczków to kilka złotych uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam taki zestaw i g... pomógł Confused sama odsuwam ale mam takie narośnięte że brzydko to wygląda,kosmetyczka mi wycina,dwa razy sama sobie wycinałam ale trochę niedokładnie i raz się skaleczyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 2 Paź 2013, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz użyć żelu zmiękczającego skórki i wtedy je odsunąć, ewentualnie to co będzie przeszkadzało delikatnie wyciąć... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 2 Paź 2013, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie kosmetyczka wiertelkiem usuwa skórki, wzcoraj byłam i mam już takie długaśne uśmiech zapuszczam już prawie 2 miesiace Very Happy ale wiecie ja mam paznokcie takie, że zaczynają mi się dość blisko końca palca i jak np są ścięte na 0 to są tak bardzo krótkie, że aż brzydkie,a teraz są fajne uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Sro 2 Paź 2013, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panna_na_niedźwiedziu napisał:
Czarna - a jakie hybrydy były pierwsze na rynku?
Jaka firma jako pierwsza to wypuściła?
Ta daam, Shellac. A dokładniej CND, bo to jest producent, a Shellac to nazwa produktu.
To trochę tak jakby mówić, że adidasy to nie buty sportowe, bo pełno innych producentów też produkuje adidasy na co dzień. Tylko adidasy to jak sama nazwa wskazuje buty marki Adidas. Podobnie jest z Shellac i z innymi lakierami hybrydowymi...


Nie piszemy tu która firma weszła na rynek jako pierwsza z hybrydami. Jeżeli Shellac pracuje sposobem bez matowienia to ich sprawa. Widocznie mają inną bazę. Wiele innych doskonałych firm, które sprzedają hybrydy w instrukcji i na własnych szkoleniach zawsze szkolą, aby paznokcie delikatnie zmatowićć blokiem. Zresztą na pewno doskonale o tym wiesz, gdyż jak zauważyłam interesujesz się tym oczko
Zobacz sobie filmiki na youtube bardzo dobrej firmy Indigo, wejdz na strony EF, Perfect Beauty, SPN, Eclair Nails i wiele innych oczko
Wiesz nie zamierzam się tu wymądrzać. Pracuję już 10 lat w zawodzie i skończyłam mnóstwo szkoleń. Mnie uczono matowić, jeżeli Ciebie nie, to spoko oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Panna_na_niedźwiedziu
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 155
Skąd: Lbn

PostWysłany: Sob 5 Paź 2013, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarna - po prostu dyskusja wywiązała się na temat tego, czy hybrydy można robić bez narażania płytki na zniszczenie - bez matowienia czy bez moczenia w acetonie. Odpowiedź brzmi: Można. I tyle uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 21 Gru 2013, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załamałam się,ponad miesiąc hodowałam paznokcie,wyrosły piękne,długie,zadbane...w poniedziałek byłam na makijażu u kosmetyczki,pochwaliłam się a ona do mnie "piękne,tylko nie połam" i co ? we wtorek poszły mi trzy pazury...musiałam obciąć wszystkie beczący

Dzisiaj byłam na depilacji,pokazałam K pazurki,zaczęła dosłownie nad nimi rozpaczać bo tamte były cudne,no ale w efekcie końcowym stwierdziła że zrobimy hybrydy żeby ładnie się trzymały,bo nie są tragicznie krótkie. Zrobi mi albo mleczne albo cappucino i serdeczne przyozdobi cyrkoniami.

Także będę miała krótkie pazurki na ślubie...ale jakoś przeżyję,poza tym przypomniałam sobie że Laura miała krótkie i ładnie wyglądały z tym że ona ma chyba dłuższe palce i inaczej to wygląda,no ale nie martwię się na zapas...

Oczywiście jak będę miała czas i możliwość wrzucę Wam zdjęcie,a jak nie teraz to na pewno kiedyś po ślubie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 21 Gru 2013, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam krótkie paznoknie uśmiech Tylko trochę za opuszek wystawały uśmiech

A za to kiedyś, gdy hodowałam paznokcie na wesele brata i dwa złamały mi się parę dni przed to kosmetyczka dorobiła mi na tych paznokciach tipsy, spiłowała na cienko i nie było widać różnicy uśmiech

Będzie dobrze!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 21 Gru 2013, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja generalnie nie lubię wszelkich sztuczności,hybryda to i tak dużo jak dla mnie uśmiech już się nie martwię,na początku byłam bardzo zła ale to dlatego że ogólnie byłam nerwowa w tym tygodniu i nawet głupie paznokcie mnie irytowały język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sob 21 Gru 2013, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:

A za to kiedyś, gdy hodowałam paznokcie na wesele brata i dwa złamały mi się parę dni przed to kosmetyczka dorobiła mi na tych paznokciach tipsy, spiłowała na cienko i nie było widać różnicy uśmiech

Będzie dobrze!


ja u siebie na ślubie miałam dwa dorabiane
mi jak paznokieć pójdzie to do opuszka brakuje ze 3 milimetry więc nie miałam wyjścia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 135, 136, 137  Następny
Strona 116 z 137

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group