Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkolenie Tarnów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie33
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 106

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 15:23    Temat postu: Szkolenie Tarnów Odpowiedz z cytatem

Czy w Tarnowie jest jakaś firma zajmująca sięszkolenia bhp dla pracowników tarnów? Szukam takiej ale nigdy o żadnej nie słyszałem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam darmowe kursy zawodowe w Cosinus uśmiech

BHP https://www.cosinus.pl/szkola-policealna/bhp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja mam teraz na oku szkolenia https://pccpoland.pl/dla-kogo/szkoly i choć jestem z innej strony Polski to aktualna sytuacja jest o tyle dobra, że prowadzą te szkolenia online więc bez wychodzenia z domu. Mam nadzieję, że warto oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla chętnych osób które zajmują się oznakowaniem firmy ze względu na znaki ostrzegawcze albo znaki nakazu polecam sprzęt bhp śląsk Znam tą firmę już od dłuższego czasu bo tam zamawiam do swojej firmy wszystkie oznakowania. Są one dobrej jakości i co ważne są aktualne ze względu na obowiązujące prawo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to co jest de facto związane z bezpieczeństwem w pracy jest ważne i dla mnie również bardzo istotną sprawą było to aby wiedzieć także jakie są tabliczki telefonów alarmowych. Na całe szczęście bez problemów udało mi się je znaleźć w sklepie https://znaki-bhp.pl/produkty/238_tabliczki_telefonow_alarmowych więc oczywiście polecam każdemu zapoznanie się z takimi materiałami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bemard
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie szkolenia obecnie warto robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group