Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele - sala czy plener?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Sob 29 Sie 2020, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie na sali! Nie ukrywam, że otwarta przestrzeń jest bardzo kusząca, ale przy wysokich temperaturach wesele w plenerze może stanowić problem. Pamiętajcie, że sala powinna być klimatyzowana i powinna również posiadać system wentylacji, który zadba o odpowiednią cyrkulację i jakość powietrza w trakcie imprezy. Warto również spytać kiedy miało miejsce ostatnie czyszczenie wentylacji. Niby proste pytanie, ale wentylacja powinna być konserwowana regularnie, aby była całkowicie użyteczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w cieplejsze dni idealnie sprawdzi sie plener, zerknij na taka ofertę tej restauracji https://naskrajnej.pl/wesela-w-plenerze/ , nawet gdy pogoda spłata figla maja alternatywne rozwiązania by wszystko było jak trzeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nhermann
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się wesela w plenerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta22
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sob 31 Paź 2020, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybieram bezpieczne rozwiązania, czyli sala uśmiech choć opcja pleneru jest bardzo kusząca, ale jednak zostaje przy swoim uśmiech większa szansa na to, że wszystko pójdzie tak jak sobie wymarzyłam uśmiech
_________________
Auxilia opinie naszych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 1 Lis 2020, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem zdecydowanie za salą. Wiadomo jaką dzisiaj mamy pogodę i nigdy nie wiadomo co nas zaskoczy. Po za tym w sala, to sala. Zobaczcie sobie przykładowo na oferty hotelu hotelsulkowski.pl , który znajduje się nad jeziorem. W takim miejscu warto byłoby wyprawić swoje wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 10:43    Temat postu: Zdecydowanie sala Odpowiedz z cytatem

wesele w plenerze jest bardzo ryzykowne, bo nigdy nie mamy pewności w kwestii pogody. Sama zdecydowałam się na sale weselna w Hotelu Biały dom w Czerwionce, jest przepiękna i już widzę jak wspaniałe będzie moje wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita987
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego DJ na wesele lub konferansjera na imprezę firmową – sprawdź ofertę https://www.funtasticevents.pl/ Oferują profesjonalną obsługę muzyczną imprez i koncertów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 13 Gru 2020, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie idealnego miejsca na ślub i wesele w stylu boho to Folwark Ruchenka https://folwarkruchenka.pl/ jest najlepszym rozwiązaniem. Przepiękna stodoła, noclegi i inne atrakcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group