Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to witajcie w Klubie Zagubionych w Tym Świecie ewaluna i ewelinka89 hehe.
Ja to mam 2 pędzelki - jeden do różu i jeden do cienia. I dopiero niedawno je sobie sprawiłam, a tu jakieś jajka Shocked. Dziewczyny! Toż to już po Świętach Wielkanocnych:P! A Wy wciąż o tych jajkach:D!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie dlatego też nie lubię pędzli/gąbek do podkładu.. Używam go niewiele, a bez sensu byłoby, gdyby dwa razy się marnowało. Ostatnio skompletowałam pędzle i jedynie brakuje mi właśnie do podkładu i cały czas waham się, czy jest sens wydawać tyle pieniędzy, jak mogę go nie używać..

A co polecacie do czyszczenia pędzli? Ja to - za radami znalezionymi w necie - myję włosie szamponem.

Pędzę wydzielić Ot;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
A co polecacie do czyszczenia pędzli? Ja to - za radami znalezionymi w necie - myję włosie szamponem.


Też myję szamponem, choć przez jakiś czas myłam szarym mydłem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest długi, a w takich nie działa możliwość wydzielania treści. Zamykam ten temat, żeby ułatwić późniejszą edycję i otwieram 'makijaż 2', a na potrzeby OT wątek o pędzlach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128
Strona 128 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group