Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
co to jest beauty blender ?
chyba musze wyguglać wykrzyknik!

Dobra mam , i co ta gąbka nie wpija podkładu ? nie marnują sie go hektolitry ? faktycznie taka rewelacja ?!

i czym się różni taka gąbeczka od zwykłej gąbeczki do podkładu ?


powiedzcie mi co to jajko robi ?uśmiech


Mam i beauty blender i gąbeczkę z Cosmopolitan, o tą



Ja pomiędzy nimi dużej różnicy w samej aplikacji podkładu nie widzę, jedynie co, to BB jest bardziej żywotny. Obie gąbeczki wyglądają podobnie, choć przyznam, ze Cosmopolitan jest o wiele wygodniejszy w trzymaniu (ma fajny, wyprofilowany kształt), obie gąbeczki przed aplikacją podkładu należy zwilżyć wodą i odcisnąć.
Jeśli chodzi o dbanie o produkt. Osobiście używam płynu do mycia pędzli i prania gąbeczek Estee Lauder - i mnie taka gąbeczka bez problemu wytrzymuje 4-5 miesięcy. Później wiadomo - widać na niej przebarwienia, i w kwestii higieny wywalam, ale sądzę, że bez problemu wytrzymałaby dłużej.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Inko masz ten beauty blender? Powiedz mi, na ile toto starcza, na ile ten płyn do czyszczenia? Bo się za głowę złapałam jak zobaczyłam ile taka gąbeczka (+ płyn) kosztuje Very Happy


Beauty Blender można prać dosłownie każdym płynem do pielęgnacji pedzli do makijażu, od MAC po BB. One wszystkie mają dosłownie ten sam skład Very Happy
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, az oczy przecieram ze zdziwíenia! Ja chyba 100lat za murzynami jestem...! Pierwsze widze i slysze, a gdzie do uzywania... Shocked! Tez sie musze blizej tym tematem zainteresowac.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Kurcze, az oczy przecieram ze zdziwíenia! Ja chyba 100lat za murzynami jestem...! Pierwsze widze i slysze, a gdzie do uzywania... Shocked! Tez sie musze blizej tym tematem zainteresowac.



No.. Ja ledwo komplet pędzli sobie sprawiłam, tu się okaże, że pędzle to przeżytek ;p;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, a ja dopiero mam zamiar jako wypasioną ekscentryczną inwestycję - pierwszy raz w życiu w ogóle jakieś pędzelki sobie sprawić lol Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2012, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Inko masz ten beauty blender? Powiedz mi, na ile toto starcza, na ile ten płyn do czyszczenia? Bo się za głowę złapałam jak zobaczyłam ile taka gąbeczka (+ płyn) kosztuje Very Happy

Mam. Pierwszy dostałam w prezencie, ponieważ ja jestem anty-gąbkowa i żadnych gąbek do podkładu nie toleruję. Najlepiej mi się rozprowadzało podkład palcami.
Dla mnie największym plusem tej gąbeczki jest to, że podkład nią rozprowadzony dużo dłużej się utrzymuje.
Pierwsza starczyła mi na jakieś 5 miesięcy, używałam jej dosyć intensywnie, bo prawie codziennie. Później efekty użytkowania są dosyć widoczne i sama się prosi o wyrzucenie. Wink Druga pewnie posłuży mi dłużej, bo odkąd jestem na macierzyńskim codziennie nie nakładam podkładu, maluję jedynie oczy. Do czyszczenia stosuję ten sam płyn, który mam do pędzli i nic złego się nie dzieje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 5:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inko a gdzie kupujesz pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ten beautyblender musze w koncu przetestować kiedyś język szkoda tylko ze to taki drogi badziew.

Ja nie wierze w to że istnieje gąbka która nie chłonie ani troche podkładu - obojetnie czy nakładamy podkład rekami(zostaje na skórze rąk), czy pędzlem(wsiąka miedzy włosy) czy gąbeczką(wsiąka w gąbke) mamy strate podkładu jakąś.
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleena napisał:
ja ten beautyblender musze w koncu przetestować kiedyś język szkoda tylko ze to taki drogi badziew..

Skoro nie testowałaś, to czemu uważasz, że jest to badziew?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Kurcze, az oczy przecieram ze zdziwíenia! Ja chyba 100lat za murzynami jestem...! Pierwsze widze i slysze, a gdzie do uzywania... Shocked! Tez sie musze blizej tym tematem zainteresowac.

Mam tak samo Shocked
Czuję się zagubiobna w tym świecie uśmiech
Widocznie za mało się maluję,ale chyba mi z tym dobrze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  Następny
Strona 127 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group