Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hałaśliwa okolica

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie33
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 106

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 14:02    Temat postu: Hałaśliwa okolica Odpowiedz z cytatem

Przeprowadziłam się z mężem do nowego domu, mamy małego dzidziusia ale naszym największym problemem jest hałas który towarzyszy nam za oknem. Chcemy zainwestować w jakieś wysokiej jakości tłumiki hałasu, jeśli wiecie które najlepiej się sprawdzą to dajcie znać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hałaśliwa okolica znacznie obniża komfort życia, dlatego lepiej rozejrzeć się za jakąś inną lokalizacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 25 Sty 2023, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wytrzymałabym w takim miejscu, mój sąsiad założył u siebie pompę ciepła, tyle że ja ten cały hałas słyszałam, nie on. Na szczęście udało się nam dogadać i przesunął pompę ciepła w inne miejsce, ale kiedy jest problem z zakładem produkcyjnym, to co wtedy? Myślę, że Pomiary hałasu, analizy akustyczne, akredytowane - Eko-Akustyka – wtedy wyłącznie z takiej firmy należy korzystać https://eko-akustyka.pl/. Dzięki nim można wykonać analizę akustyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group