Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub na wyjeździe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie33
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 106

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 16:25    Temat postu: Ślub na wyjeździe Odpowiedz z cytatem

Hej! Nasze wesele będzie odbywać się z dala od mojej rodzinnej miejscowości stąd też moje pytanie - czy możecie polecić mi jakiś dobry hotel z dużą ilością pokoje tarnów? Muszę pomieścić gdzieś aż 300 gości! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście podeszli do tego tematu w sposób racjonalny. Na przykładzie chociażby Centrum MOLO świetnie widać, że nawet w czasie pandemii można zorganizować bezpieczne wesele. Ja jestem pod wrażeniem tego obiektu i jego obsługi, więc śmiało możecie korzystać z ich usług uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOLO jest przepiękne, też mi się tam marzyło wesele, ale niestety mają dość drogo :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Traszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale beznadziejne te boty reklamowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Pią 28 Sty 2022, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pilnujemy terminów, rzetelnie wykonujemy każde zlecenie i wkładamy w nie całe swoje serce ,dotychczasowe doświadczenie i umiejętności,aby efekt był końcowy zachwycał i aby klient do nas wrócił przy nastęnym druku do realizacji. Klienci są dla nas ważni więc dbamy o kontakt i gwarantujemy najlepsze wykonanie zlecenia Printing Hpuse drukarnia wielkoformatowa https://printinghouse.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group