Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gospodarstwo i maszyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Pon 15 Mar 2021, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza samymi maszynami to polecam też sprawdzić silikonowe części. Ja ostatnio znalazłem części do dojarek i serio polecam silikon Very Happy Łatwo się czyści i jest mega trwały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to akurat bardzo interesujące. uśmiech Co do maszyn w gospodarstwie rolnym to na pewno w sklepie https://poltechparts.pl/ mają bardzo ciekawą ofertę. Także mają ofertę gospodarki mlecznej. oczko Może akurat tobie się to przyda. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jairo.brown
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 1
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszyny rolnicze to prawdopodobnie jedne z najbardziej eksploatowanych urządzeń w każdym gospodarstwie. Ciężka praca, jaką wykonują, sprawia, że powinniśmy jak najczęściej sprawdzać, czy wszystko z nimi w porządku!
_________________
koła zębate katalog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jairo.brown napisał:
Maszyny rolnicze to prawdopodobnie jedne z najbardziej eksploatowanych urządzeń w każdym gospodarstwie. Ciężka praca, jaką wykonują, sprawia, że powinniśmy jak najczęściej sprawdzać, czy wszystko z nimi w porządku!


To prawda, maszyny rolnicze mają bardzo napięty grafik i należy o nie odpowiednio dbać. Warto skorzystać z oferty firmy Decapol-Rafinex, która na swojej stronie https://dostawcaolejow.pl/oleje-dla-rolnictwa,6,pl sprzedaje oleje dla rolnictwa i wszelkie smary, które zwiększają żywotność maszyn i ciągników. Firma współpracuje z koncernem Orlrn-Oil i dzięki temu oferuje doskonałe produkty w najlepszych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tysiac
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie maszyny są strasznie drogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem od zeszłego roku mieszkamy na wsi i chcemy zacząć prowadzić własne gospodarstwo tak, aby dało się z tego żyć. Powiedzcie, gdzie zaopatrujecie się w sprzęt? Skąd zamawiacie? tu mają bardzo fajny wybór ciągników, porządnych, bardzo znanej i cenionej marki. Warto sobie zerknąć, dla kogoś kto ceni sobie solidność i jakość będzie to na pewno dobry wybór,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że rolnikowi mogą też przydać się takie elementy jak pompy do opryskiwaczy. Widziałam je ostatnio w sklepie producenta, firmy Agroplast: https://agroplast.pl/pl/c/Pompy-do-opryskiwaczy-i-czesci-do-pomp/67 . Takie opryskiwacze są niezbędne do zastosowania środków ochrony roślin i innych podobnych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 30 Maj 2021, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem odpowiednie wyposażenie gospodarstwa rolnego jest bardzo istotną rzeczą. Jednak są jeszcze inne kwestie, jak maszyny etc. Chodzi mi tutaj o zapewnienie odpowiedniej czystości, szczególnie w miejscu gdzie są zwierzęta rolne. Tutaj https://dezenfex.pl/12-maty-dezynfekcyjne mogą fajnie się sprawdzić maty dezynfekcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście rolnikami to pewnie wiecie jak wygląda pionowy mieszalnik pasz . Ja dopiero zaczynam przygodę z rolnictwem, bo gospodarstwo odziedziczyłam po dziadkach i przyjechałam z miasta. Jednak jestem skłonna wszystkiego się nauczyć. Takie urządzenie od firmy Dozamech chyba zna najlepiej egzamin? Jak uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 17 Cze 2021, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do maszyn rolniczych to wiadomo, że teraz jest ich dość spory wybór. Wszystko zależy od tego czego tak konkretnie poszukujemy. I tak też między innymi poszukujemy dobrego i niezawodnego siewnik do zboża Gdyż jak już mam kupować sprzęt to lepiej dobrej i sprawdzonej marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group