Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

RELACJE Z PRZYSZŁYMI TEŚCIAMI/RODZINĄ NARZECZONEGO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 2 Maj 2010, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Dobrze to ujęłaś. Życie, obojętne w jakim związku, z mężem, rodzicami czy znajomymi, to nieustanna sztuka kompromisu.


Oj taaaaaak. I nieustanne przeskakiwanie samego siebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane! Teraz macie np. dobre relacje z teściami ale uwierzcie mi że po ślubie wsyztsko się zmienia. U mnie na gorsze nie dość że mieszkam z mężem u teściowej to okazało się że to wredna baba, leń, bałaganiarz i wcale nie taka nie ingerująca w życie swoich dzieci.

Wszytsko się zmieni zobaczycie, albo na lepsze albo na gorsze
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow, nie ma to jak szczera prawda prosto z mostu lol

Właśnie dlatego nigdy przenigdy bym nie brała ślubu nie mając swojego osobnego lokum. Lepsza już wynajmowana kawalerka niż teściowie za ścianą lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co generalizować, że relacje po ślubie się zmienią. W Waszej sytuacji to nie ślub wszystko zmienił tylko wspólne zamieszkanie. Dlatego my nigdy przenigdy z rodzicami nie zamieszkamy. Wolimy wynajmować i wyrzucać de facto pieniądze w błoto niż mieszkać pod jednym dachem, to wcześniej czy później odbiłoby się czkawką. Dlatego ja wolę swoje puste konto niż oszczędzanie pod dachem rodziców czy teściów, bo prędzej czy później zaoszczędzone pieniądze musiałabym wydać u psychoterapeuty, więc się nie kalkuluje język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lady87 napisał:
Kochane! Teraz macie np. dobre relacje z teściami ale uwierzcie mi że po ślubie wsyztsko się zmienia. U mnie na gorsze nie dość że mieszkam z mężem u teściowej to okazało się że to wredna baba, leń, bałaganiarz i wcale nie taka nie ingerująca w życie swoich dzieci.

Wszytsko się zmieni zobaczycie, albo na lepsze albo na gorsze


Uuu..lady, wspolczuje. Macie na oku jakies inne lokum, wynajecie mieszkania a moze kupno, budowa domu? Szkoda nerwow ;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mamy pieniędzy na wynajem ani budowę domu, o czym marzę (jednak gram w lotka uśmiech ) niestety nie mieliśmy wyjścia. żałuję jak cholera w pierś się biję, mąż w chiwli obecnej bez pracy ja od sierpnia zaczynam staż.... porypane to wsyztsko. nie jest łatwo teraz już wiem co to znacyz teściowa i cała rodzina która wpieprza się we wszytsko.... ehhh zobaczymy co to będzie. nie chce mowic brzydkich rzeczy ale moi dziadkowie maja duze i odnowione domy takze,,,,kto wie oni tez wiecznie nie zyja- nie zycze im smierci no ale taka kolei rzeczy. kto to wie
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie moge narzekac, po przedslubnej malej "wojnie domowej" tesciowie sa do rany przyluz. Mam nawet wrazenie, ze mamy z nimi jakos wiecej tematow niz przed slubem... Ale odpukac w niemalowane, zeby nie zapeszac...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze 3-4 miechy były ok naparwdę jak w bajce wszytsko jednak potem zmarł szwagier ktory rowniez mieszkal w tym domu i tak zaczal sie koszmar. (...) a wczesniej jeszcze stracilam dziecko..... maz zrezygnowal z pracy bo nie dawal rady psychicznie po smierci brata
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady nic dziwnego, że jest Wam wszystkim ciężko. Ostatni rok obfitował raczej w traumatyczne przeżycia.
Pisałaś, że teściowa to bałaganiara, leń itp. a może to nie sa jej naturalne cechy. Może ma depresje i stąd takie zachowanie.
Nie moge wejśc do Waszego domu i tak po prostu wszystko sobie oceniac, ale wydaje mi się, że powinniście skorzystać z pomocy specjalisty. Może terapia pomoże. Może po prostu nie radzicie sobie z dramatami, które Was dosięgły... Spotkanie, rozmowa z psychologiem może Wam pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sob 8 Maj 2010, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Lady nic dziwnego, że jest Wam wszystkim ciężko. Ostatni rok obfitował raczej w traumatyczne przeżycia.
Pisałaś, że teściowa to bałaganiara, leń itp. a może to nie sa jej naturalne cechy. Może ma depresje i stąd takie zachowanie.
Nie moge wejśc do Waszego domu i tak po prostu wszystko sobie oceniac, ale wydaje mi się, że powinniście skorzystać z pomocy specjalisty. Może terapia pomoże. Może po prostu nie radzicie sobie z dramatami, które Was dosięgły... Spotkanie, rozmowa z psychologiem może Wam pomóc.


Ja cały czas mówię żę pomoc należy się mojemu mężowi bo nikt się nim nie interesuje prócz mną. A do jego mamy grono własnych dzieci lata cały czas (co do jej charakteru ona taka cały czas była tylko ja tego nie zauważałam odczułam to w momencie gdy zaczęła mnie traktować jak służącą- z resztą już zakładałam takie temat na forum cafe.... nie ma sensu dyskutować ja wam radzę dziewczyny idzćie na swoje jakbym wiedziała co mnie teraz czeka to poczekałabym z ślubem do czasu az bedzie nas stac na wynjem jakijś klitki. Bywały nawet sytuacje żę kilka razy pakowałam manatki bo nie wytrzymywałam a nie ma sensu się męczyć. szczera rada -zdala od teściowej
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Następny
Strona 27 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group