Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

RELACJE Z PRZYSZŁYMI TEŚCIAMI/RODZINĄ NARZECZONEGO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech genialny uśmiech nie ma to jak prawdę żartem wyraźić uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2008, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo dobre relacje z przyszla tesciowa moze dlatego, ze mieszkam daleko od Niej i widzimy sie glownie w wakacje i swieta uśmiech Moj tez sie dobrze dogaduje z moimi rodzicami jak przyjezdzamy do Polski to sie u mnie w domu zatrzymujemy i jest wtedy super uśmiech. A slub tez robimy sami i tez sami decydujemy co i jak, chociaz sie pytam czasami o zdanie rodzicow Very Happy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2008, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech ja też nieraz pytam swoich o radę, a ogólnie jak już nieraz pisałam - z teściową tak jak Ty migotko dogaduje sie uśmiech a i z Teściem ostatnio też jest ciut lepiej uśmiech nawet pochwalił moje ciasteczka które upiekłam język ale wiecie, na tematy nie dotyczące ślubu jakoś się dogadujemy uśmiech a i widujemy się co kilka miesięcy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie z teściami jest bardzo nieciekawie.. w sumie nieciekawie to zbyt lekko powiedziane. jest tragicznie. Rodzice mojego przyszłego męża mnie nienawidzą. uważają, że jego związek ze mną to jego największy błąd w życiu. kiedy powiedział,że chce się ze mną ożenić to powiedzieli, że na ich akceptację i błogosławieństwo nie mamy co liczyć, a tym bardziej na jakąkolwiek pomoc finansową przy organizacji tego cyrku, który nazywamy ślubem. i że mamy im zaproszenia nie przysyłać, bo i tak nie przyjadą. Moi rodzice ich nie znają, ale są cudownymi ludźmi, którzy stanęli na wysokości zadania i postanowili nie zwracać uwagi na fochy rodziców K. i wyprawiają nam wesele sami. pojedziemy do rodziców K. ale wiemy, że odbiorą naszą wizytę jako żądanie pieniędzy. jeśli tylko powiedzą coś na ten temat to nie wytrzymam i wszystko im wygarnę. oni uważają, że ja lecę na ich kasę, a nie kocham ich syna.. chorzy ludzie.. szkoda gadać.. przykro mi tylko, że Kuba musi być taki rozdarty.. bo przecież jakby nie patrzeć to są jego rodzice.. aaa...aż mi się smutno zrobiło:(więc już kończę.pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety smutne jest życie.. nie układa się tak jak byśmy tego chcieli.. jest to próba dla naszej miłości - dla pary.. a warto o miłość walczyć, wbrew wszystkim..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2008, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego ciesze się, ze mój przyszły mąż jest tak za mną. zależy mu na mnie i na naszym ślubie. wiem, ze na pewno mu ciężko w tej sytuacji, tym bardziej jestem mu wdzięczna za to co robi.. kocham go po prostu..uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2008, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój nie zawsze jest za mną, tak jakbym tego chciała, ale czuję, że jestem bardzo ważna dla niego uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2008, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykro mi dziewczyny jak czytam wasze posty. nie zdawałam sobie sprawy z tego jakie poważne trudności mogą być w relacjach z przyszłymi teściami. u mnie były problemy z jedną z sióstr, która wyszła za gościa nielubianego przez moich rodziców. nawet jej sugerowali po zaręczynach aby jeszcze raz się zastanowiła czy tego chce. później jednak starali się go zaakceptować i troszkę polubić. do tej pory mają go czasami dosyć ale jestem pewna że zaakceptowali go jako członka rodziny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2008, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne ja też z przyszłymi teściami nie mam za fajnie. Może aż tam mnie nie osądzili, ale na ślub też się sprzeciwiają. Za ślub też płacą moi rodzice, no i sami próbujemy coś oszczędzić.
Przykre to jest, że są ludzie, którzy myślą w ten sposób. Najgorsi są właśnie ci rodzice, którzy nie potrafią zaakceptować wyborów dzieci. Ja osobiście nie potrafię zrozumieć sposobu myślenia takich ludzi.
Ale po to jest forum, żeby można było wyrzucić z siebie te przykrości i w dniu ślubu myśleć tylko i wyłącznie o własnym szczęściu i dobrze się bawić na weselu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję że macie dużo wsparcia od narzeczonych i nie obwiniacie się za relacje z teściami. prawdopodobnie to oni mają problem z jakimiś swoimi niespełnionymi marzeniami, aspiracjami no i teraz Wy za to dostajecie. trzymajcie sięwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 3 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group