Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DRUGA SUKNIA NA WESELE?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 7 Lip 2009, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się właśnie zastanawiam. Wiadomo, na ślub i obiad będę miała suknię ślubną (chyba, że znajdę gdzieś taką koktajlówkę że normalnie miód, cud i orzeszki), ale reszta imprezy, dla znajomych, będzie u nas w domu i obawiam się, czy ja tam będę mogła w ogóle się obrócić. Dlatego planuję zakup drugiej sukienki- kremowej, do kolana- na tę drugą część wesela:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno nie będę się przebierać, nie po to tyle czasu czekam, aby włożyć tę przepiękną białą suknię, żeby w czasie wesela zamienić ja na inną. Będę w niej paradować do białego rana uśmiech
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w ogóle nie stosuje się praktyki zmieniania sukni po oczepinach. W białej zostaje się do samego końca Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, szczerze powiedziawszy to smutno by mi było ściągać suknie slubną już w połowie wesela, wkońcu będzie tą jedną jedyną, wychuchaną i niepowtarzalną. Moja zostanie na mnie aż do nocy poslubnej język
mało tego .... potem, po uroczystościach, jak będę na nią patrzyła leżącą, sfatygowaną w szafie, to za każdym razem będę chciała założyć chociaż jeszcze jeden, jedyny raz buja w obłokach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 6:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie zamierzam ściągać sukni ślubnej w trakcie wesela, bo przecież po 1 suknie kosztują kupe kasy, a po 2 jak ją zdejme to nie bedzie wiadomo, która to ta panna młoda Wink Ale kupiłam sobie 2 kiecki na poprawiny i gdyby coś się wydarzyło, np oblano by mnie barszczem to mam awaryjną kieckę- taka fuksjową z wielkim kwiatem Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie zamierzam się przebierać na własnym weselu. Co do poprawin to albo założę jedną z moich dyżurnych koktajlówek albo tez wskoczę jeszcze w suknie ślubną, wszystko bedzie zależało od jej stanu Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aisha
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem po swoim ślubie i jestem bardzo zadowolona z mojego rozwązania:
Miałam jedną suknię ślubną kupiona w salonie (na jesiennych wyprzedażach zeszłorocznych kolekcji - więc taniej) i w niej byłam całe wesele.
A na poprawiny drugiego dnia miałam inną suknie slubnąwykrzyknik wesoły kupiona używaną za 400 zł, trochę skromniejszą .
Więc zrobiłam sobie prezent i miałam na sobie 2 suknie slubne wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasza
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 8

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dopiero zaradna Panna Młoda uśmiech

Ja też zamierzam przetańczyć w mojej sukni całą noc, a w dniu poprawin ubiorę na siebie białą, delikatnie zwiewną sukienkę do kolan i koniecznie warkocz ala Tymoszenko.... chociaż może to nie jest najlepszy pomysł lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybralam dosc wygodna suknie, uwielbiam tanczyc i chce sie czuc wygodnie, a poza tym jest piekna, cale zycie czekalam na to, zeby a ubrac i za nic w swiecie nie bede sie przebierac:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wybrałam suknię i okazuje się, że nie jest aż tak duża jak się obawiałam: więc: nie przebiorę się Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group