Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ALBUMY ŚLUBNE - robiony samodzielnie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 13:56    Temat postu: ALBUMY ŚLUBNE - robiony samodzielnie Odpowiedz z cytatem

Hejka,

My w ofercie od naszego fotografa mamy wykonanie fotoksiążki bądź albumu..
Wybierzemy fotoksiążkę, gdyż sami nie będziemy w stanie jej wykonać, ale za to ze zrobionych zdjęć będę chciała zrobić sama album..
Wybiorę zdjęcia, wywołam i ponieważ lubię prace manualne uśmiech wykonam samodzielnie album..

Nie wiem czy dla rodziców nie zrobimy dwóch mniejszych...

Co o tym myślicie?
Jak Wy planujecie zrobić lub zrobiłyście?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fajny pomysł, w końcu to pamiątka na całe życie. ja jestem w stanie wydać sporo kasy na dobrego fotografa bo chcę mieć piękne zdjęcia. za to rezygnuję z kamerzysty.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdo,
Zastanów się dobrze, mogę Ci polecić naszą firmę - widziałam kiedys ogłoszenia dobrego fotografa - za nazwet 2100zł..
a my za fotografa i kamerzyste płacimy 2900złwykrzyknik!
więc może zapoznaj się z ich ofertą, na całą polskę chyba działają...
dowiesz się, a w naszym pakiecie (tam wybierasz za co chcesz płacić) mamy plener, zdjecia z przygotowan, kosciola, wesela oczepin, kamerzysta tez wszedzie jest - zdjec min, 500, 3 plyty dvd z filmem...
no jak dka mnie nie jest to bardzo drogo jak na taka usluge a referencji maja duzo...
www.idmultimedia.pl
zapoznaj sie, moze nie warto tyle kasy wydawac na samego fotografa?
Ja chce koniecznie kamerzyste bo wiem ze ze stresu nie bede pamietala przysiegi uśmiech a tak poslucham z mezem jak sie plulismy oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, nadal trzymam się swojego wyboru. zapoznaję się z wieloma ofertami fotografów z Lubelszczyzny i powiem Ci że za 1200zł mam super wypasiony pakiet zdjęć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, wedle życzenia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 16 Lis 2008, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam zdjęcia, dlatego też chyba rodzicom zamiast standardowych podziękowań i kwiatów składanych na weselu będziemy chcieli zrobić albumy, albo fotoksiążki. Jakoś tak rozejrzałam się po necie i okazało się, że te fotoksiążki wcale takie drogie nie są, jak nam nasz fotograf proponował. uśmiech Rozejrzałam się też za jakimiś ramkami cyfrowymi i wydaje mi się, że z moim zamiłowaniem do "dłubaniny" w PhotoShopie, z pomocą ramek i tych gotowych programów do tworzenia fotoksiążek, no i oczywiście dzięki zdjęciom od fotografa, będzie bardzo ładny rezultat i pamiątka... Bo kwiaty zwiędną, te plastykowe podziękowania będą najwyżej stały gdzieś na szafce, a do takiego albumu, czy fotoksiążki można często wracać... i wspominać.
Co o tym myślicie Question Question Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Nie 16 Lis 2008, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine mi ten pomysł się bardzo podoba, sama zastanawiałam się nad zrobieniem albumu uśmiech taka pamiątka w formie zdjęć jest super, bo po latach zawsze można sobie wszystko przypomnieć uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję i mój K. też powiedział, że to lepszy pomysł niż te kwiaty... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szelest
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 17:56    Temat postu: zamiast kwiatow Odpowiedz z cytatem

przychylam sie do tej opinii... kwiaty są "banalne" choc nie powiem ze sama je lubie.. ale ile można- na weselach zawsze jest ich mnóstwo.. my z mężem zdecydowlaimsy sie na prezenty (w tym ramka na nasze ślbune zdjecie) i uważam ze jest to lepszy pomysł niż kwiaty, tyle ze wymaga wiekszego zaangażowania i pomysłowości oczko ale uważam że się opłaca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie się opłaca. I wiesz, taki gest, pomysł wydaje mi się, że zostanie doceniony przez obdarowanych, bo będzie świadczył o tym, że wysililiście się, żeby to wymyślić, a nie spoczęliście na pierwszym, lepszym, oklepanym i banalnym prezencie. A kiedyś pewnie z przyjemnością sięgną po niego, żeby nawet się pochwalić znajomym, jaki prezent otrzymali od dzieci. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group