Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

BUTY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MADI napisał:
gaja_85 napisał:
ło matko, co za rozmiar lol To ma pewnie z 2.10 wzrostu Very Happy


Ha oczko prawie zgadłaś 202 czy 203 cm. Mimo ze nie jestem mała to czuje sie przy nim jak kruszynka ha ha

Mój brat 200cm+, a jego przyszła żona z 145cm. Dają radę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzrost nie jest ważny, moj brat ma tez duzo nizsza kobiete od siebie, a moj ukochany jest rowny ze mna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia-mia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 182
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2012, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój stwierdził już, że dla niego to obojętne - może kupić nowy garnitur i nowe buty. A spróbowałby pójść w swoim starym to dopiero bym mu nawtykała Twisted Evil . Już i tak dostał ode mnie po głowie za kupno tego starego, bo kompletnie na nim nie leżał. Niestety ma ten problem, że jest bardzo szeroki w barach, bo ma ok. 60 cm, a chudy jest niemiłosiernie.

A co do butów to... jeszcze gorzej niż z garniturem, bo nie lubi chodzić w nich. Twierdzi, że wszystkie kamienie czuje język (tak to jest jak się cały czas chodzi w adidasach = gruba podeszwa). No i jak tu takiemu dogodzić Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2012, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monia-mia napisał:
A mój stwierdził już, że dla niego to obojętne - może kupić nowy garnitur i nowe buty. A spróbowałby pójść w swoim starym to dopiero bym mu nawtykała Twisted Evil . Już i tak dostał ode mnie po głowie za kupno tego starego, bo kompletnie na nim nie leżał. Niestety ma ten problem, że jest bardzo szeroki w barach, bo ma ok. 60 cm, a chudy jest niemiłosiernie.

A co do butów to... jeszcze gorzej niż z garniturem, bo nie lubi chodzić w nich. Twierdzi, że wszystkie kamienie czuje język (tak to jest jak się cały czas chodzi w adidasach = gruba podeszwa). No i jak tu takiemu dogodzić Very Happy


Mój też pantofli nie tolerował, dopóty, dopóki nie upolował mega wygodnych butów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia-mia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 182
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2012, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja też będę ze swoim będę chodzić, żeby znalazł sobie jak najwygodniejsze, bo inaczej będzie mi narzekał całe wesele Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2012, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
MADI napisał:
gaja_85 napisał:
ło matko, co za rozmiar lol To ma pewnie z 2.10 wzrostu Very Happy


Ha oczko prawie zgadłaś 202 czy 203 cm. Mimo ze nie jestem mała to czuje sie przy nim jak kruszynka ha ha

Mój brat 200cm+, a jego przyszła żona z 145cm. Dają radę uśmiech

Kiedy spytałam, ile brat dał za buty, odpowiedział mi, że w tej cenie przyszła żona kupiła sobie 4 czy 6 rzeczy uśmiech

monia-mia napisał:
Właśnie ja też będę ze swoim będę chodzić, żeby znalazł sobie jak najwygodniejsze, bo inaczej będzie mi narzekał całe wesele

Skąd ja to znam? Przez parę pierwszych wyjść w jakichkolwiek nowych butach, mój D. zatrzymuje się co 10m i co 5 minut i ogląda buty... Shocked Masakra! Jest gorszy w tym ode mnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 18 Kwi 2012, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ni grzmiało, ni błyskało: pantofle na ślub i wesele zakupione Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:

Skąd ja to znam? Przez parę pierwszych wyjść w jakichkolwiek nowych butach, mój D. zatrzymuje się co 10m i co 5 minut i ogląda buty... Shocked Masakra! Jest gorszy w tym ode mnie.


Może go uwierają? Very Happy hehe
A tak btw. uwielbiam - szaleńczo wręcz, jak mężczyzna ma ma jakieś zajebiaszcze klasowe buty. Muszą też być zadbane i czyste. Taka wizytówka człowieka w sumie... Wg mnie oczywiście.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uwierają. Jak pytałam, to mówił, że są wygodne. Jak idziemy do marketu, to zalicza wszystkie lusterka - mi do głowy by nie przyszło, żeby ciągle się przeglądać... Wszak miał być Karolinką oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahah.. Jeśli Ci to pomoże to.. Popatrz na to z drugiej strony; moze lepiej tak, niż jakby miał w ogóle nie zwracać uwagi na to, w czym chodzi uśmiech Hihi.. A pomyśleć że faceci się niekiedy z nas nabijają gdy stoimy przed lustrem "zbyt długo' (!). uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 9 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group