Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

BUTY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helgha to widzę, że masz ten problem co ja. No problem, nie problem - że mamy narzeczonych naszego wzrostu lol
Cieszę się, że Ci się podobają
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tam ciesze ,że mój P jest mojego wzrostu ,przynajmniej zawsze mogę spojrzeć mu w oczy i nigdy nie mówię do korpusu Very Happy
A z tymi butami na wyższym obcasie dla faceta do świetny patent uśmiech zaproponuje to mej brzydkiej połowie-ciekaw co on na to.Obawiam się jednak ,że nie uda mi się Go namówić ,bo przecież on NIE BĘDZIE NOSIŁ BUTÓW NA OBCASIE język ... a może go przekonam ,spróbować nie zaszkodzi,a przynajmniej wszystkie stare ciotki nie będa się z nas śmiały ,że jestem wyższa( bo moje buty maja oszałamiający 3 cm obcas).
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie znaleźliśmy niczego na wyższym niż standardowe obcasy. Żeby dostać coś takiego, to trzeba by kupić buty dla tancerzy. A ja mojemu Lubemu nigdy bym tego nie zrobiła. Za skarby świata uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buty dla tancerzy powiadasz..... nie to to odpada .Pomijając fakt ,że nie che robić z nikogo pajaca ,to P by się nigdy na takie buty nie zgodził,bo nie będzie wyglądał jak ...
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Justii dnia Czw 19 Maj 2011, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech
Justii te, które wybraliśmy miały najwyższy obcas. Szukaliśmy gdzie się dało, bez żadnych ograniczeń cenowych. Niestety nic wyższego nie znaleźliśmy. Podobno można zanieść do szewca i podklei i obcas i podeszwę, ale my nie bedziemy już nic kombinować. Zostanie jak jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super butki, ja nie wiem jakie mój będzi emiał, bo ja nie oglądam jego kreacji uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie chciałam żeby mój P miał jak najniższe buty,najlepiej bez obcasa,ale niestety tak się nie dało,bo wszystkie chyba mają standardowy obcasik Rolling Eyes więc kupiliśmy jakie nam się spodobały i już sobie odpuściłam Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też będziemy musieli pomyśleć o jakiejś wyższej podeszwie dla mojego B. Co prawda jest on wyższy ode mnie ale o jakieś 2 cm. A pantofelki do ślubu z 3 cm obcasem są już znośnie w wyglądzie, więc trzeba się zabezpieczyć Very Happy

A co do tego "czary - mary" u szewca, to kążdy sobie z takim czymś poradzi, czy to trzeba szukać tych wyrafinowanych? Jak uważacie? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia_22_
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 6

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny polujemy z moim T. na wyższe buty już jakiś czas i nic... Znacie jakiś sklep najlepiej w Warszawie?pytajnik

Ponoć hitem jest zamawianie butów tanecznych do ślubu, moja znajoma już sobie takie sprawiła, a wychodzi za mąż 1.10.2011. Od koleżanek też o nich słyszę, ale sama nie wiem...język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group