Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GARNITUR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92, 93  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lut 2015, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,
ile wcześniej przed ślubem (bierzemy w czerwcu tego roku) trzeba zamówić garnitur?
Mówimy o Warszawie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Nie 8 Lut 2015, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że dużo zależy od tego czy Pan Młody jest wymiarowy czy nie. Jeśli tak będzie mu o wiele łatwiej coś kupić i możliwe, że potrzebne będą tylko małe poprawki.
Najlepiej zrobisz jak pójdziesz popytać po sklepach, które Cie interesują. Oni spojrzą na PM i Ci powiedzą co robić.

My będziemy kupować garnitur na 2 tygodnie przed ślubem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vratelli
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro 11 Lut 2015, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepowe modele zazwyczaj nie leżą idealnie, a żeby wyglądać naprawdę elegancko garnitur musi być dobrze skrojony, czasami niestety nawet poprawki nie pomogą. To dlatego lepiej zamówić garnitur szyty na miarę i chociaż to dużo większy koszt, to na pewno dłużej posłuży, poza tym jaki jest sens wydawania około 1000 zł na źle skrojony garnitur, w którym wygląda się średnio, albo całkiem źle..
_________________
http://www.vratelli.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon 16 Lut 2015, 13:44    Temat postu: Czarny Odpowiedz z cytatem

Mój mąż szedł do ślubu w czarnym eleganckim garniturze oczko
Uszyliśmy go na wymiar tutaj:
https://www.facebook.com/pages/TIVIANO-Atelier/115778381817397


i naprawdę wyglądał świetnie! Bardzo dobre odszycie i jakość materiału taka, że ciągle go nosi jeszcze - także polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Lut 2015, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie mój narzeczony jest dość niewymiarowy - niezbyt wysoki, z chudą szyją i biodrami, a szerokimi ramionami język
To lepiej wyruszymy pod koniec marca w tournee po sklepach oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karcia84
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 12

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 11:38    Temat postu: Garnitur na bardzo szczupłego mężyczne Odpowiedz z cytatem

Witajcie mój narzeczony jest bardzo szczupły i ma 184 cm wzrostu.
Potrzebuje porady jaki model garnituru najlepiej wybrać, aby jeszcze bardziej go nie wyszczuplał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może smoking z pasem? Pas skraca i poszerza sylwetkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grubas
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vratelli napisał:
Sklepowe modele zazwyczaj nie leżą idealnie, a żeby wyglądać naprawdę elegancko garnitur musi być dobrze skrojony, czasami niestety nawet poprawki nie pomogą. To dlatego lepiej zamówić garnitur szyty na miarę i chociaż to dużo większy koszt, to na pewno dłużej posłuży, poza tym jaki jest sens wydawania około 1000 zł na źle skrojony garnitur, w którym wygląda się średnio, albo całkiem źle..


Absolutnie się zgadzam, tak też było w przypadku mojego garnituru. Niestety podczas przymierzania w sklepie nie wyłapaliśmy wszystkich mankamentów. Dobre garnitury muszą odpowiednio kosztować, taka prawda.
_________________
http://vistula.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 23 Maj 2015, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam ktoś powiedział że Ł jest niewymiarowy dlatego chciałam szybko kupić garnitur jak się okazało mój Ł jest bardzo wymiarowy oczywiście trzeba wprowadzić kilka poprawek krawieckich tj. zwężenie nogawek u spodni ale poprawki w naszym sklepie to jest 4 dni więc spokojnie. Na dobrą sprawę jakbyśmy kupili garnitur tydzień przed ślubem to też byśmy zdążyli. kupiliśmy teraz bo mają fajne promocje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankes789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sro 17 Cze 2015, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam normalną budowę ciała...Garnitur planuję założyć dopiero po pierwszym tańcu...bo ślub biorę w mundurze...I mam dylemat jaki garnitur wybrać...zgodnie z modą wybrać niebieski lub ciemny granat...czy klasyczny czarny lub grafitowy? Zwężać nogawki?
Doradźcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92, 93  Następny
Strona 90 z 93

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group