Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

GARNITUR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś byłam w sklepie z garniturami i radziłam sie pani ekspedientki jak dobrać kolor garnituru. no i powiedziała mi że dla blondyna najlepszy bedzie ciemny kolor a dla bruneta jasny. też sie kiedyś zastanawialam czy ciemny garnitur czy jasny ale teraz nie mam wątpliwości:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to też od postury zależy, wiem, że mój K. nie będzie dobrze wyglądał w jasnych garniturach..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony jest brunetem, wysokim i szczupłym, oh... jak ja nie lubię tego jego czarnego garnituru Exclamation Na pewno wybiorę mu coś jasnego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ładnie będzie wyglądał w czymś jasnym:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 17 Maj 2008, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę, mam nadzieję, że go przekonam Very Happy Ubiorę go w jasny garnitur na przymiarkach i zacznę zachwalać to może się przekona do moich poglądów lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie bartek nie chce jasnego garnituru, i zgadzam sie z nim, poniewaz ma nosic go po slubie - to chcialabym zeby mial cos klasycznego i eleganckiego, a jasne spodnie ma lniane, ostatnio mu kupilismy, do tego marynarke, praktycznie dla nas jest kupic braz albo grafit ewentualnie bo czarny ma..

ostatnio tez pomyslalam ze chyba kupimy mu u prochnika.. drogie tam sa garnitury, ale mam ulotke z ktora maja wydac nam karte stalego klienta z rabatem 15% lub poczekamy do styczi/lutego 2009 - podobno w tym roku prochnik mial znizki nawet do 70%! wiec moze cos sie uda taniej kupic uśmiech zobaczymy juz w tym roku, moze w listopadzie uśmiech
a skoro ma nosic dluzej to chcialabym mu cos porzadnego kupic i na tym az nadto nie oszczedzac uśmiech tymbardziej ze moze podwyzke dostanie oczko a by nam Pan Bóg pomógł tym uśmiech mozna bybylo sobie na podroz poslubna pozwolic i latwiej by bylo w odkladaniu na wesele uśmiech zobaczymy...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 6:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój P. też chce czarny garnitur, może nawet czarną koszulę i ciemno czerwony krawat. Jego wybór uśmiech Nie chcę mu nic narzucac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czarnej koszuli nie chcialabym, zbyt posepne.. jak dla mnie oczywiscie.. bylam na kilku pogrzebach i wtedy sie czarna koszule zaklada.. a do bialej sukni, jak pan mlody zdejmie marynarke na weselu czarna koszula bedzie razila...

ale kwestia gustu, ja ciesze sie ze jestesmy tak zgodni jesli chodzi o te sprawy i dodatkowo B. slucha moich sugestii bo wie ze w kwestii ubioru szczerze mu doradzam i nigdy sie nie zawiodl oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój jest zbyt uparty by mu jakieś sugestie miały pomóc ;p Myślę, że sam zmieni zdanie uśmiech Byleby nie miał białej koszuli bo zacznę protestowac ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to mówię zdecydowane NIE czarnym koszulom lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Następny
Strona 3 z 93

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group