Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

welony!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150, 151  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ta najkrótsza warstwa jest przy twarzy i na pewno będzie Ci optycznie ją poszerzać -jeśli to Ci nie przeszkadza, to weź tę długość uśmiech A co do mereżki, to kurcze sama nie wiem, zgadzam się, że jest ładniejszy z, ale z drugiej strony subtelniejszy i pewniejsze, że będzie pasował jest ten bez....

Tak, miałam poczekać, ale potem stwierdziłam, że 1. Ty też dziś zamawiasz, 2. Jednak bierzemy inny model, 3. Nie mogłam się doczekać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hhehe też się nie mogę doczekać oczko ale muszę czekać prawdopodobnie do wieczora aż będę się widziała z Ł ale to dobrze bo jak widać dalej nie wiem jaki wybrać język kurde pomocy smutny to ten dłuższy i już by troszku nachodził na dół sukni język sama nie wiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu a Ty byś wolała upięcie nad czy pod kokiem?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2014, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz ogólnie chciałam welon pod kokiem tak jak to na tym ostatnim zdjęciu ale z drugiej strony sama jeszcze nie wiem jaką będę tą fryzurę miała a nie zawsze pasuje wpiąć ten welon od spodu. Chociaż jestem nastawiona właśnie od dołu bo nie chciałabym zakrywać fryzury no i koło się zamyka
EDIT: A nieee moja suknia chyba ma mereżkę na zakończeniu się przyjrzałam teraz uśmiech to jeden problem do przodu. Teraz dłuższy czy krótszy..
EDIT2 :p dobra biorę dłuższy uśmiech czyli zestawienie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalkap
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bardzo ładne zestawienie Very Happy a te kryształki na welonie super wyglądają uśmiech koleżanka ostatnio właśnie taki podobny welon miała i się ślicznie delikatnie mieniły w słońcu:) zawsze możesz przy przymiarce spróbować taki welon jak Ci się podoba na zdjęciu, bo w salonach mają różne, a potem jak Ci będzie odpowiadał zamówić na necie oczko

p.s. widzę że te same strony z welonami oglądamy, też myślę czy tam nie zamówić, bo zdecydowanie tańsze niż w salonie oczko
_________________




Aniołek smutny październik 2014... Kocham i nie zapomnę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dół sukni też mam w takich świecidełkach dlatego wzięłam by pasowało uśmiech dziewczyny chwalą więc ja zaryzykowałam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podobają takie dłuuugie, ciągnące się po ziemi welony, ale sama takiego nie miałam. Był zwykły tiulowy, żeby pasował do sukni, średniej długości.


_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paulinas
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 61
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna z Olemole napisał:
Mnie się podobają takie dłuuugie, ciągnące się po ziemi welony, ale sama takiego nie miałam. Był zwykły tiulowy, żeby pasował do sukni, średniej długości.



Czy mogłabym poprosić namiary na pw na ten welon i zdjęcie z bliska?uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2014, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odebrałam dziś welon, zakupiony na butterfly uśmiech Jestem bardzo zadowolona uśmiech Welon jest porządnie wykonany, jest sztywny, więc sterczy na boki twarzy, moja długość 60/80 sięga do pośladków uśmiech Materiał ten sam, z którego został wykonany welon, na który psioczyłam, ale między wyglądem obu produktów jest przepaść.

I jeszcze taka informacja - welon ma trzy warstwy - dwie zewnętrzne o długości 60 cm i jedna o długości 80 cm - chodzi zapewne o uniwersalność wpięcia - dzięki temu można wpiąć go zarówno pod, jak i nad kokiem i zawsze krótsza warstwa będzie na wierzchu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2014, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazuj na żywo Very Happy Ja jeszcze czekam smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150, 151  Następny
Strona 149 z 151

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group