Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Strialys

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 28 Maj 2020, 10:00    Temat postu: Strialys Odpowiedz z cytatem

Właśnie kupiłam sobie krem na rozstępy Strialys. Serum ma zmniejszać widoczność rozstępów. Przynajmniej tak wynika z obiecywan producenta jak również z artykułu, który przyznam, ze troche mnie skłonił do zamówienia sobie tego specyfiku:
https://www.portel.pl/strefa-biznesu/krem-na-rozstepy-pomoze-sie-ich-pozbyc/117422

No i mam pytanie. Czy ktos na forum używał moze tego specyfiku? Możecie coś na ten temat napisać? Po jakim czasie widziałyscie u siebie efekty jak również jakie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon 1 Cze 2020, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziesz zadowolona. Zużyłam już dwa opakowania. Ogolnie wiesz,ze nie masz się co spodziewać efektów od razu? Ale jest tak chyba z kazdym tego typu kosmetykiem. Przede wszystkim skuteczny przy systematycznym stosowaniu przez dłuższy okres czasu. Ja na początku widziałam ładniejsze nawilżenie skóry oraz odżywienie, dopiero potem zaczął działąc bezpośrednio na rozstępy. Stosowałam na rozstępy po ciąży dzięki czemu znacząco zbladły. Nie usunie Ci ich bo raczej takiej mocy nie ma ale sprawi, ze staną sie mniej widoczne. Zaraz po zastosowaniu blizny, rozstępy stają się mniej widoczne ale warto jest stosować potem dla utrzymania rezultatu. No i dobrze jest polować na promocje, obecnie spore zniżki sa na stronie firmowej https://strialys.pl/sklep/
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 1 Cze 2020, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry balsam, również używam na rozstępy po ciązy na udach oraz pupie.. Wcześniej wydawałam mnóstwo pieniędzy na kremy na rozstępy które nic a nic nie poprawiały ich wygladu tak wiec już powoli traciłam nadzieję, że spotkam się z czymś co rzeczywiście mi pomoże, a po tym specyfiku już po pierwszym opakowaniu wyraźnie zjaśniały. Dodam, że wsmarowuję w formie masażu, dzięki temu działanie srodka jest bardziej dogłębne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słusznie.

Ostatnio zmieniony przez hubert37 dnia Czw 16 Gru 2021, 21:29, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twojej spółce grozi upadłość ? Pomoc znajdziesz w ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/ Poważnie podchodzimy do każdego klienta,nigdy nei oceniamy, znajdujemy skuteczne rozwiązania i wykorzystujemy cały nasz arsenał prawny,by pomóc. Zabezpieczymy Twój majątek osobisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twojej spółce grozi upadłość ? Pomoc znajdziesz w ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/ Poważnie podchodzimy do każdego klienta,nigdy nei oceniamy, znajdujemy skuteczne rozwiązania i wykorzystujemy cały nasz arsenał prawny,by pomóc. Zabezpieczymy Twój majątek osobisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiancee
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZNAM TEN KREM I JEST BARDZO DOBRY. CIEKAWY SKLAD I BARDZO LEKKA FORMULA. NA ROZSTEPY NA BIUSCIE POMOGLO FAJNIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group