Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gotowanie w szybkowarze czy na parze
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 11 Lut 2020, 8:07    Temat postu: Gotowanie w szybkowarze czy na parze Odpowiedz z cytatem

Czy potrawy z szybkowara smakują tak jak potrawy robione na parze i mają te same wartości? Zastanawiam się czy opłaca mi się kupować szybkowar. Moja koleżanka z pracy kupiła i bardzo zachwala ale czy to nie jest czasem bezsensowny wydatek? Mam już w domu parowar i podkładki do gotowania na parze i to wszystko kosztowało taniej niż ten jej cudowny szybkowar więc uważam że ona bezsensownie przepłaciła. Więc jak to jest z tym gotowaniem? Gotowanie w szybkowarze jest takie samo jak na parze czy są jakieś różnice?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Czw 13 Lut 2020, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolenniczką szybkowara... dla mnie to lepsza opcja niż gotowanie na parze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam po prostu thermomixa i w nim można przyrządzić naprawdę wiele fajnych i zdrowych dań. uśmiech Poza tym jeśli nie wiesz jakie ma funkcje czy nie wiesz gdzie go kupić to na stronie http://pachnie-i-chrupie.pl/przedstawiciel-thermomix-krakow-jak-i-gdzie-kupic-thermomix-jak-umowic-prezentacje/ więcej się dowiesz. uśmiech U mnie thermomix Kraków świetnie się sprawdza, znacznie łatwiej i szybciej się gotuje. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2020, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo znam się na tym, bo ja nie korzystam ani z jednego ani z drugiego. Na pewno jest jakaś różnica, ale może ktoś wypowie się w tym temacie, bo sama jestem tym zainteresowana. ja póki co gotuję normalnie, ale staram się by dania były zdrowe i pożywne, dlatego też korzystam z tej strony https://najlepszewkuchni.pl/przepis/*/ i szukam zawsze ciekawych dań obiadowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 104

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie tak jak resha jestem szczęśliwą posiadaczką thermomixa i nie wyobrażam już sobie bez tego urządzenia mojej kuchni oczko Przepisy na thermomix bez problemu udaje mi się znaleźć w sieci. Ostatnio na przykład zrobiłam pyszne curry z przepisu, który znalazłam na stronie internetowej https://thermodieta.pl/zolte-curry-na-thermomix. Wszyscy byli zachwyceni oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 29 Cze 2021, 17:45    Temat postu: gotowanie Odpowiedz z cytatem

Ja gotuję w wolnowarze. Ogólnie niedawno kupiłam nowy Wolnowar Crock-Pot 5l DuraCeramic CSC026X i jestem nim zachwycona. Świetny sprzęt i niedrogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Pią 9 Lip 2021, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim szukającym sklepu z wysokiej jakości produktami włoskimi polecam delikatesy włoskie, w których kupicie między innymi barilla farina tipo 00 . Czy ktoś z Was również robi u nich zakupy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flatley.michele
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę o gotowaniu na parze już od jakiegoś czasu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dania mięsne, to może być gicz cielęca https://olejrzepakowy.com/recipe/gicz-cieleca-na-miekko/ zamiast typowego schabowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malopolska
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ośmiornicę, którą pierwszą przygotowałam w szybkowarze. Niedawno spróbowałam ją zrobić w Thermomixie 6 i wyszła taka sama. Oczywiście sekretem jest jeszcze jej grilowanie uśmiech
_________________
https://www.dolorescooking.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group