Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DATA ŚLUBU - śluby w 2008roku
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 13:26    Temat postu: DATA ŚLUBU - śluby w 2008roku Odpowiedz z cytatem

Witajcie Panny Młode 2008!wykrzyknik

Sama jestem Panną Młodą roku 2009, założyłam ten post, żebyście i Wy mogły się zrzeszać i pisać swoje odczucia przed ślubem..

W końcu macie do niego już tak blisko, czego Wam zazdroszczę język

Zapraszam do wpisywania swoich dat ślubu, opisywania samopoczucia przed ślubem - ciekawa jestem jak będę się czuła na kilka miesięcy przed slubem.. narazie mam przeszło rok oczekiwania oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dianicho Wink
nasza data ślubu to 23 sierpień
wesele zaczeliśmy planować w gruniu 2006 Shocked
jejku jak ten czas szybko leci Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 23

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dianicho mam do swojego slubu tak jak Ty przeszlo rok ale nie moge sie doczekac juz Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też, ale pragnę zauważyć, że Tobie do niego bliżej niż mi uśmiech o przeszło miesiąc ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Aniu_411, jak samopoczucie?
Bardzo się denerwujesz? Wszystko już macie gotowe?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak na prawde to tak długo planujemy ten ślub (już rok i cztery miesiace) że stało się już normalnością Wink
mamy juz prawie wszystko gotowe
1. restauracja ( w sumie to mały pałacyk) zamowiona, trzeba tylko uzgodnić szczegóły typu menu, ustawienie stołów, dekoracje itp
2. DJ zamówiony
3. kamerzysta i fotograf również
4. sukienka wisi w szafie i czeka Wink , musze dokupic tylko buty, welon, bielizne i inne pierdoły
5. fryzjer i kosmetyczka zamowieni
6. część alkoholu zakupiona
7. zaproszenia właśnie się robią (własnoręcznie) ale w kwietniu na 100% będą już wysłane
pozostały jeszcze tylko obrączki, garnitur, no i szukam ciągle kogoś kto zaśpiewa nam w kościele i z tym mam największy problem smutny
chciałam rownież dodac że my należymy do tych młodych par, które planują wszystko dokładnie co do ostatniego szczegółu, te prace które tylko możemy robimy sobie sami np. zaproszenia, winietki na stół, dekoracje butelek do alkoholu itp. nie jest to takie wesele ot jak wiele innych na odczepnego. we wszystkie te prace wkładamy dużo serca no i czasu Wink będą niesione obrączki do ołtarza przez mojego chrzesniaka, będą wypuszczane gołąbki przed kościołem, bryczka do kościola i po (mam nadzieje że pogoda dopisze Exclamation ) no i sztuczne ognie po północy. chcemy żeby ten dzień był najpiekniejszy w naszym życiu więc niczego nie oszczedzamy i nie żałujemy. najpoważniejszą przeszkoda w tym wszystkim jest to że stale przebywamy za granica i jak przyjeżdzamy do polski raz na jakiś czas na kilka dni to nie bylo zbyt dużo czasu na wybieranie i przebieranie np w kamerzystach i fotografach ale jakoś dalismy rade i mam nadzieje że reszta też pójdzie gładko Very Happy
pozdrawiam dziewczynki Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podziwiam uśmiech my też własnoręcznie dużo rzeczy będziemy robić,
a gdzie załatwić sobie gołąbie do wypuszczenia? nawet dokładnie nie wiem co się z nimi robi.. uśmiech ale moze warto byloby tez sobie zafundowac uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno nie będą drogie a jaki fajny efekt Exclamation
my mielismy to szczescie że ludzie od ktorych wynajmujemy pałacyk zajmują sie wszystkim: dekoracjami, dorożką, gołębiami itp, itd
jest to juz taki prawie dom ślubny Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha.. a Aniu - te gołąbki wypuszczasz z klatek przed kościółkiem tak? Ty swojego Twój JUŻ mąż swojego tak?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tak sobie czytam o waszych przygotowaniach to jeszcze bardziej nie mogę doczekać się moich. Powodzenia dziewczyny!wykrzyknik! Życzę wam aby wszystko super się udało i aby nic nie stawało na przeszkodzie podczas organizowania tego święta jak i na samej uroczystości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group