Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DATA ŚLUBU - ŚLUBY W 2009roku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 149, 150, 151  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam podobnie, sobota to odpowiedni dzień na ślub i wesele. W tygodniu bardzo cięzko jest zebrac wszystkich gości, a poza tym większość ludzi ma wolne w sobote i nie musi brać urlopu na taką uroczystość. W tygodniu niestety już się tak nie da. Ja także bym była niezadowolona, jakbym musiała brać urlop i iśc w środku tygodnia na wesele. Confused A chyba zalezy nam, żeby wszyscy zaproszeni byli obecni:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Was, dziewczyny, ale gdybyśmy mieli z narzeczonym czekać na wolną sobotę w lokalu, w którym chcemy mieć wesele, to musiałaby to być październik (ostatni wolny termin i płacilibyśmy więcej za to, że to jest sobota), albo czekalibyśmy rok dłużej. M.in. dlatego wybraliśmy sierpień - bo to są wakacje. Też mam w rodzinie osoby pracujące w szkole, i brałam pod uwagę, że nie będą musieli brać wtedy urlopu. Niektórzy z kolei pracują na zmiany i mogą się np. z kimś zamienić, a ciocie i wujkowie są już na emeryturze. Nasi goście są "na miejscu" i nie muszą przyjeżdżać z daleka. Gości, którzy będą musieli wziąć ten urlop, będzie w sumie niewielu. Wszystko to wzięliśmy pod uwagę, decydując się na środek tygodnia. Poza tym, obie rodziny już teraz żyją tym wydarzeniem i nikt nie robi z tego problemu, znajomi też już wiedzą, i nikt się nie obraża - wręcz przeciwnie, wszyscy się cieszą Very Happy
Tak więc, myślę, że dzień tygodnia zależy po prostu od pary młodej i tego, jak jest komu najwygodniej Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat mam ślub w sobotę, ale wcale nie dziwię się Marzenie, że zdecydowali się na inny dzień - skoro mieli lokal, w którym koniecznie chcieli. Nam było wszystko jedno, gdzie będzie wesele, byleby tam pomieścić tych 50-60 osób, ale gdybyśmy mieli wymarzony lokal bez terminu na 8.08, też myślelibyśmy o innym dniu. Gości mamy głównie z Warszawy i okolic, więc nie byłoby aż takiego problemu.
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w miejscowosci slub w dni powszechne to normalka!U nas jest prawdziwe boom na sluby, a restauracje maja zarezerwowane terminy od poniedziałku do niedzieli! Ostatnio zdarzaja sie wesela w czwartek, a poprawiny w piatek! Kiedys było to nie do pomyslenia! Nasz proboszcz nadal jest zdania ze piatek to dzien postny! Ja mam wesele w sobote, bo dosyc wczesnie rezerwowalismy termin! Ale jesli nie znalazło by sie wolnych terminów na sobote, to tez by wybrała dzien powszechny, a nie czekała nastepne miesiace, lata by miec slub w weekend!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z mniejszej miejscowości i u nas nie ma ślubów w tygodniu, a gdyby był to bym była zdziwiona i pomyślałabym pewnie (z reszta wszędzie indziej też): " ale sobie slub w tygodniu zrobili, nie mogli w sobote..?" widocznie nie mogli/ nie chcieli. Ja bym osobiście szukała innego lokalu pod mój termin, ale w tygodniu bym nie chciała. Ale jak piszecie to jest indywidualna sprawa Narzeczonych, taki przypadek, taka sytuacje i Wam pasuje. Najwazniejsze, żeby Wam się wszystko udało jak chcieliście i byli zadowoleni i szczęśliwi z tego dnia:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagi
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: POZNAŃ

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę że jeśli chodzi o konieczność brania dli wolnych w pracy to raczej nie jest taki problem, poniewaz jak już mówiłam nie chcemy wesela tylko kolacje dla najbliższych z rodziny, więc będzie to trwało góra do godziny 23, alkohol bedzie symboliczny (szmpan, wino) więc na nastepny dzień goście będą mogli iść normalnie do pracy. Myślę że wystarczy jak zwolnia sie parę godzin wcześniej żeby moc sie przygotowac na tą 16 czy 17, chyba że dojezdni, to ten jeden dzień myślę że dostana...

Znalazłam miejsce na "przyjęcie" które baaardzo mi sie podoba. Jest to mała sala w dość duzym obiekcie, i robiąc to w niedzielę (bo pt i sb zarezerwowana jest na większe imprezy0 pewnie musiałabym sie liczyć z tym że w salach obok będą "obcy" - gości na weekend albo inne imprezy, a to już mi się niezbyt podoba... lubię ciszę i spokoj a środek tygodnia tez temu sprzyja...

Ale przyznam się, że trochę sie pocieszyłam, bo myślałam że tylko ja wpadlam na taki "dziwny" pomysł żeby robic ślub w tygodniu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagi
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: POZNAŃ

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...I faktycznie, pytalam księdza w naszej parafii - ślub może odbyć się w każdy dzien tygodnia i nawet jeśli na tą godzine na która byśmy chcieli slubować są zaplanowane jakies msze albo inne spotkania w kościle, można wszystko poprzestawiać i dopasować, "byleby nie bylo to o połnocy!)"-powiedzial ksiądz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania87
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 76
Skąd: Poznan/Bristol UK

PostWysłany: Czw 9 Paź 2008, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje stworzyc tabelke: "Sluby w 2009r", nie wiem jak Wy, ale ja juz troszke sie pogubilam, ktora kiedy ma język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krysztalek19
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: Puławy/Rybnik

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szania napisał:
O widzę, że w Bristolu jest jeszcze jedna Ania i to jeszcze z Poznania (ja okolice Poznania) wesoły) My bierzemy ślub 29.08.2009. Mamy załatwioną salę, orkiestrę, fotorgafa i kościół. W Polsce bedziemy dopiero w przyszłym roku około lutego. Mam nadziję, że jakoś damy radęuśmiech



O jak miło ja też biorę ślub 29.08.2009r. I tez jak na razie mamy załatwioną sale, orkiestrę, fotografa i kamerzystę, bo Kościół wystarczy tak 3 miesiące wcześniej uśmiech Mam Także nadzieje że wszystko się uda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krysztalek19
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: Puławy/Rybnik

PostWysłany: Pią 17 Paź 2008, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 149, 150, 151  Następny
Strona 45 z 151

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group