Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naturalne kosmetyki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcinnow
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Gru 2019
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 15:47    Temat postu: Naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Witam. Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w kosmetyki naturalne lublin? Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 2 Kwi 2023, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sporo kosmetyków zamawiam przez Internet, w szczególności perfumy. Najczęściej korzystam z oferty sklepu Perfumy.pl będącego generalnie perfumerią aczkolwiek mającego też w asortymencie żele pod prysznic, balsamy do ciała, kremy i kosmetyki kolorowe. Są tu dostępne wyłącznie produkty markowe, najlepszej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

Reklama : Adwokat Zabrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3866

PostWysłany: Czw 6 Kwi 2023, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki o niesamowitym działaniu znajdziesz odwiedzając sklep https://natureline.pl/. Osobiście jestem zachwycona zamówionymi tam produktami. Ich działanie jest całkowicie zgodne z tym oferowanym a dodatkowo wszystkie produkty oferowane są w bardzo konkurencyjnych cenach. Znajdziecie u nich takie produkty jak zestawy kosmetyków, akcesoria, świece sojowe ale również mydła naturalne, peelingi do ciała, olejki do ciała, sole do kąpieli oraz pudry do kąpieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1100

PostWysłany: Sob 8 Kwi 2023, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delete

Ostatnio zmieniony przez mczay dnia Pią 14 Kwi 2023, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Wto 11 Kwi 2023, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zwolenniczkami naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, warto zwrócić uwagę na kosmetyki dostępne na stronie https://savone.pl/blog/pachnace-balsamy-do-ciala-z-naturalnych-skladnikow/ . Ta marka posiada szeroki wybór artykułów o pięknych aromatach i doskonałych formułach, które zagwarantują zdrową i odżywioną cerę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam to bardzo dobre działanie posiada https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Krem nawilża skórę i przede wszystkim łagodzi podrażnienia, więc może akurat sprawdzi się u ciebie dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1292

PostWysłany: Pią 14 Kwi 2023, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej jest to coś bardzo ważnego i ja jeszcze chcę powiedzieć, że dla mnie bardzo ważną opcją było to aby dowiedzieć się jak najwięcej o masce algowej. W każdym razie sama czytałam o tym w https://aruba.rzeszow.pl/maska-algowa-zastosowanie-i-dzialanie i jestem zdania, że takie sprawy są rzeczywiście bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 14 Kwi 2023, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o naturalnych kosmetykach, to na pewno na myśl przychodzą mi kosmetyki naturalne Herbapol Polana. Nie ukrywam, że to dla mnie nowość i jestem zaskoczony, że firma ma aż tyle różnych propozycji, dla różnych potrzeb skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2023, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażliwą i skłonną do podraznień skórę więc nie mam wyjścia, używam tylko kosmetyków naturalnych, hipoalergicznych i najlepiej bezzapachowych. miłością do kosmetyków eko zaraziłam tez zresztą męża uśmiech ostatnio kupiłam mu na wypróbowanie łagodzący balsam po goleniu z 4Organic i bardzo go sobie chwali uśmiech fajnie nawilża, wygładza a do tegom koi podraznienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group