Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża - Kołobrzeg
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 14:14    Temat postu: Ciąża - Kołobrzeg Odpowiedz z cytatem

Hej wam. Very Happy Czy jest tutaj na forum ktoś z Kołobrzegu lub okolic? Very Happy Może powymienialibyśmy się informacjami czy doświadczeniami. Very Happy Mnie szczególnie ciekawi jaki lekarz prowadził waszą ciąże oraz czy się spisał. uśmiech Właśnie szukam jakiegoś dobrego lekarza do prowadzenia ciąży. Słyszałam, że doktor Barbara Blicharczyk jest dobra, ale jeszcze nigdy u niej nie byłam, więc się zastanawiam. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 25 Cze 2021, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Vagisan to było istne zbawienie w ciąży, a także po po porodzie. Problem suchości pochwy był bardzo dokuczliwy. Zdecydowałam się na krem nawilżający z aplikatorem i jestem z niego bardzo zadowolona. Warto wiedzieć o takiej możliwości bo wiele kobiet zmaga się z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 11 Lip 2021, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slodkoslona napisał:
Dla mnie Vagisan to było istne zbawienie w ciąży, a także po po porodzie. Problem suchości pochwy był bardzo dokuczliwy. Zdecydowałam się na krem nawilżający z aplikatorem i jestem z niego bardzo zadowolona. Warto wiedzieć o takiej możliwości bo wiele kobiet zmaga się z tym problemem.


Stosuje ich globulki, przynoszą ulgę, łagodzą podrażnienia, fajnie, że są bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Pią 1 Paź 2021, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też planuję ciążę i po ostatniej wizycie u ginekologa trochę się załamałam. Moje hormony są w strasznym stanie... Doktorek polecił mi ten suplement diety https://miositogyn.pl/ Ma on wesprzeć moją owulację i poprawić jakość komórki jajowej. Trzymajcie kciuki żeby się udało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie pamiętać, że będąc w ciąży, skrajne emocje mogą źle wpływać na Was i dzieciątko. Właśnie dlatego jeśli macie takie obawy, to może lepiej byłoby skorzystać od razu ze wsparcia psychologów z https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ Chodzi w końcu o to, byście mogli najbardziej świadomie podejść do tematu swojego zdrowia, sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boehm.moshe
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Lis 2021, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś w ciąży to na pewno chciałabyś poznać odpowiedzi na wiele pytań. Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest poszukanie informacji w internecie, ponieważ jest to największe źródło wiedzy. Bardzo przydatną rzeczą jest kalendarz ciąży, który możesz znaleźć pod tym linkiem https://wylecz.to/kalendarz-ciazy/10-tydzien-ciazy/ Dzięki niemu możesz śledzić rozwój płodu oraz dowiedzieć się wiele rzeczy na temat ewentualnych skutków ubocznych ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfriesen
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Pią 12 Lis 2021, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe rady. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 22 Sty 2022, 12:28    Temat postu: niepłodność Odpowiedz z cytatem

Jeżeli borykacie się z niepłodnością to przede wszystkim ważne jest by wybrać dobrą i sprawdzoną klinikę. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://parens.pl/ . Tutaj w końcu udało mi się uzyskać ciążę, a wcześniej staraliśmy się z mężem przez kilka lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 61

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża to szczególny czas, powiedzcie mi jak się leczyliście w tym czasie? Ciężko na pewno przejść 9 miesięcy bez żadnej infekcji w końcu. Ja na https://mamabezrecepty.pl/preparaty-bol-gardla-ciazy/ sprawdziłam co mogę brać na ból gardła a jakich leków i tabletek zdecydowanie unikać. Nie zawsze robi się zakupy stacjonarnie w aptece i nie ma się jak doradzić farmaceuty, warto wiedzieć gdzie można znaleźć rzetelne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 3:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zarażenie COVID-10 w dalszym ciągu jest realne i zagrożone są również kobiety w ciąży, dlatego koniecznie powinniście sprawdzić sobie, jak można się przed zarażeniem uchronić. Oczywiście skuteczną ochroną jest szczepionka. Na stronie https://naszarecepta.pl/covid-19-w-ciazy-czy-jest-niebezpieczny/ przeczytajcie sobie o tym, w jaki sposób zarażenie wpływa na ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group