Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wskazówki w poszukiwaniu sali- na co zwracać uwagę- cenne wypowiedzi.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 7 Sie 2018, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto najpierw popytać swoich znajomych czy znają jakieś dobre miejsce i się tam przejechać, zobaczyć na własne oczy. Oprócz wyglądu ważne też jest jedzenie, poziom obsługi, okolica i wiele innych czynników które sprawią, że goście będą czuli siękomfrtowo uśmiech Chodzę często na wesela i mogę polecić z mojej okolicy np. Zamek w Janowie Podlaskim, który to wszystko o czym wspomniałam, posiada na wysokim poziomie oczko
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwiaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 25

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękną salę weselną ma Zamek Janów Podlaski. Przestronna i nowoczesna. Dodatkową zaletą jest piękna okolica, w sam raz na sesję zdjęciowąoczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Pią 24 Sie 2018, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ,najlepiej posłuchać znajomych,przyjaciół. My też tak zrobiliśmy ,mieliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej.Nasi znajomi,mieli tam przed nami. Faktycznie bombowe miejsce,sale duże piękne,w zależności ilu się ma gości, to można sobie wybrać sale. Bardzo smaczne jedzenie i dużo rożnych udogodnień oferują. My przykładowo nie mieliśmy fotografa i nam mogli w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila555
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 23

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2018, 8:13    Temat postu: Czynnikow jest wiele 😁 Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jest bardzo sporo czynnikow na które trzeba zwrócić uwagę. Po pierwsze czy sala nam się podoba (zawsze można coś poprawić dekoracjami, ale charakteru sali nie zmienimy), jaka jest cena i co zawiera, czy są wolne terminy, jaka jest lokalizacja sali, jaki jest układ sali weselnej. Dodatkowo można mieć na uwadze punkty takie jak otoczenie lokalu czy miejsca noclegowe. Każdy z punktów został szczegółowo opisany w poniższym artykule:

https://my-perfectweddingday.blogspot.com/2018/08/jak-wybrac-sale-weselna.html?m=1
_________________
Kamila
http://my-perfectweddingday.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 10:18    Temat postu: Hotel Biały w Czerwionce Odpowiedz z cytatem

Ja się zdecydowałam na salę w Hotelu Biały Dom w Czerwionce, zadawałam masę pytań właścicielom i na wszystkie odpowiadali cierpliwie, udowadniając, że to idealne miejsce na moje wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, to miejsce wygląda bardzo ciekawie. A słyszałyście być może coś o Centrum Molo? Zależy mi na organizacji wyjątkowego ślubu, więc wolę nie ryzykować wyborem słabej sali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djdamian
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 23
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Wto 23 Sie 2022, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram na weselach już 22 lata. Postanowiłem opisać na blogu i omówić we VLOG-u na co trzeba zwrócić uwagę wybierając salę na wesele. Zapraszam do lektury, lub odsłuchania.
https://imprezja.pl/jak-wybrac-sale-na-wesele/
_________________
Wodzirej Damian Nowaczyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group