Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pamięć o tych którzy odeszli
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 0:03    Temat postu: pamięć o tych którzy odeszli Odpowiedz z cytatem

jak wspominaliście zmarłych rodziców przed ślubem?
najczęściej chyba przed samą mszą ślubną para młoda jedzie jeszcze na cmentarz aby się pomodlić przy grobie, ale może znacie inne ładne tradycje oddające cześć zmarłym rodzicom.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ś.p.Tato pochowany jest w innym kraju i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić... Druga sprawa, że nie wiem czy coś się mówi przy samym podziękowaniu... hmm...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my uznaliśmy że nie będziemy podczas wesela dziękować rodzicom właśnie ze względu na to że nie będzie z nami mojego narzeczonego mamy. może to się wydawać dziwne dla gości ale wiem że to będą ogromne emocje więc podziękujemy po ślubie, może na wspólnym obiedzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2008, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie robicie niczego dla gości a dla siebie, więc według mnie bardzo trafna decyzja..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2008, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze tak postępowałam, taki już mój charakter. zawsze nie robiłam i nie będę robić nic "pod publikę".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już taty nie mam i doszłam do wniosku,że na cmentarz pójdę sama dzień przed ślubem
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misty
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Pon 20 Paź 2008, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata nie żyje i u mnie (w mieście,okolicy) jest taka tradycja ,ze po ślubie, po obiedzie jak młodzi np wróca z fotek w plenerze ,potem jedzie sie z kwwiatami na grób rodzica.Tak tez uczynimy,a w podziekowaniach nie zamierzam nic wspominac bo to co mam w sercu tacie wystarczy:)
Wogóle te podziekowania to dla mnie średni pomysł, krępujący i pod publike Embarassed no ale cóz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
aagaaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 21 Paź 2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez nie robimy podziekowania dla rodziców , na grób mojego taty pojadę w dzień ślubu i to mi wystarczy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 24 Lis 2008, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misty napisał:
Mój tata nie żyje i u mnie (w mieście,okolicy) jest taka tradycja ,ze po ślubie, po obiedzie jak młodzi np wróca z fotek w plenerze ,potem jedzie sie z kwwiatami na grób rodzica.Tak tez uczynimy,a w podziekowaniach nie zamierzam nic wspominac bo to co mam w sercu tacie wystarczy:)
Wogóle te podziekowania to dla mnie średni pomysł, krępujący i pod publike Embarassed no ale cóz

U nas również młodzi na cmentarz jadą o obiedzie i sesji fotograficznej... Oczywiście z kwiatami i zniczami.
A co do podziękowań przy całej publice, to zgadzam się z Wami. J mimo tego, że oboje mamy rodziców między żyjącymi, to nie chcę żadnego podziękowania przy gościach, dla mnie to byłoby krępujące. Robię coś dla siebie, a nie dla ludzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kleo
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 21

PostWysłany: Nie 25 Sty 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam strasznie za ten temat... Do tej pory na wszystkich weselach widziałam podziękowania dla Rodziców i zawsze miałam łzy w oczach, bo moja Mama odeszła parę lat temu i to ciągle boli. Ale teraz już wiem, że na pewno tego podziękowania nie zrobimy, tylko faktycznie po weselu następnego dnia... I nie będzie to odosobniony przypadek:) A do Mamy pójdę rano w dzień ślubu sobie trochę z nią porozmawiam:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group