Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzedam:) cudowna!! suknia ślubna princessa (księżniczka) WROCŁAW + gratisy:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czikoo
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie 26 Sty 2020, 20:27    Temat postu: Sprzedam:) cudowna!! suknia ślubna princessa (księżniczka) WROCŁAW + gratisy:) Odpowiedz z cytatem

UWAGA!! SPRZEDANA!! uśmiech

fotki: https://www.olx.pl/oferta/cudowna-suknia-slubna-princessa-ksiezniczka-wroclaw-gratisy-CID49-IDvg82l.html

Przyszedł czas żeby sprzedać suknię, która sprawiła, że ten wymarzony dzień był naprawdę wyjątkowy!wykrzyknik uśmiech

Suknia posiada piękny tren (odpinany) z tyłu, kryształki Svarowskiego. Kupiona nowa (wartość prawie 3tyś zł) i użyta dwa razy (na ślub i sesje ślubnąoczko ma wszyte poduszeczki i nie wymaga biustonosza. Zapinana z tyłu na guziczki. Rozmiar 34-38 ( w tej chwili jest na 34 ale ma duże zapasy materiału o czym za chwilę, mój wzrost 170cm, miałam kilkucentymetrowy obcas na zdjęciach). Krawcowa mówi że jest możliwość skrócenia. Więcej info na telefon (Patrycja)

Gratis dorzucam pokrowiec!

Suknia była wyprana po sesji ślubnej, a drobne uszkodzenia na dole od obcasów zostały naprawione przez krawcową.

Co do wymiarów, licząc od szwa do szwa:

- szerokość sukni przy łączeniu góry z dołem: 38cm (+ 3cm luzu z KAŻDEJ STRONY na ewentualne poszerzenie - czyli razem ok 6cm)

- szerokość sukni pod biustem: 36,5cm (+ 3cm luzu z KAŻDEJ STRONY na ewentualne poszerzenie - czyli razem ok 6cm)

- suknia z miseczkami i na ich wysokości: 44,5cm (można je wypruć, wtedy automatycznie suknia się poszerzy)

- cała suknia od ramiączka do spodu sukni ma ok. 154cm

W razie dodatkowych pytań proszę pisać, dzwonić, mogę wysłać więcej zdjęć - sama wiem jaki to stres znaleźć tę jedną jedyną suknię uśmiech

Przymiarka i odbiór możliwa w centrum Wrocławia (okolice Dworca Głównego PKP) po umówieniu

Zapraszam! uśmiech


Ostatnio zmieniony przez czikoo dnia Sro 18 Mar 2020, 20:23, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukienka z pewnością jest wspaniała, ale szukam o trochę innym kroju. Jakbyś chciała szybko ją sprzedać to proponuję ją wystawić na stronie Ceneo Lokalnie https://www.ceneolokalnie.pl/przemysl . Jest tam taka kategoria, do której możesz ją przypisać i nic za to ogłoszenie nie zapłacisz. Fajnie, że istnieje taki portal, na którym łatwo można sprzedawać i kupować rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group