Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kancelaria adwokacka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jeruszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 26 Sty 2020, 11:09    Temat postu: Kancelaria adwokacka Odpowiedz z cytatem

Jak sobie radzicie z tworzeniem umów prawnych w waszych firmach? Nie znam się na tym zupełnie i zastanawiam się czy kancelaria adwokacka jka ta http://www.adwokat-hese.pl/kancelaria-adwokacka-prawna/ pomoże mi w tym problemie. Warto korzystać z takich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, szukam jakiejś sprawdzonej kancelarii która zajmuje się sprawami kredytów we frankach. Z tego co się dowiedziałem to kancelaria votum opinie ma na prawdę pozytywne. Może ktoś z was korzystał już z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 29 Lip 2020, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge serdecznie polecic w Szczecinie adwokata Lukasza Weglowskiego - takiego prawnika to ze swieca szukac. Rzetelny i doswiadczony a do tego mega zaangazowany w sprawy ktorych sie podejmuje. Mozna naprawde na nim polegac z kazda prawna zagwozdka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Wto 4 Sie 2020, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omel33 napisał:
Słuchajcie, szukam jakiejś sprawdzonej kancelarii która zajmuje się sprawami kredytów we frankach. Z tego co się dowiedziałem to kancelaria votum opinie ma na prawdę pozytywne. Może ktoś z was korzystał już z ich usług?


jak ktoś ma problemy ze spłatą kredytów we frankach to ja polecam poczytać więcej na ten temat w tym artykule https://rankingkancelariiodszkodowawczych.com.pl/blog/kredyt-we-frankach-pozew,559
To istna kopalnia wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią 14 Sie 2020, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nich pytaj o obsługę prawna firmy https://cejrowski.pl/ - w Trójmieście nie ma dokładniejszych i słownych prawników, do tego skutecznych i doświadczonych nie tylko w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego czy cywilnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam doświadczonego i sprawdzonego prawnik płock- może ktoś może polecić jakiegoś adwokata albo radce?? z góry dzięki za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją działalność gospodarczą i chcesz porady w jaki sposób to zrobić i nie wiesz jak to wygląda od strony prawnej i potrzebujesz pomocy to polecam https://kancelariawonama.pl/#faktoring . Pomoże on ci w prawnych aspektach prowadzenia działalności a dodatkowo może cię reprezentować na Sali sądowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyrese.smitham
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 1 Paź 2020, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria prawna w Częstochowie https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/ może nam pomóc w dochodzeniu i obronie praw w istotnych dla nas sprawach. Często zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy skorzystać z doradztwa prawnego, ponieważ pewne kwestie są dla nas zbyt skomplikowane i zawiłe, a sami nie posiadamy wystarczającej wiedzy prawnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aga4444
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pon 12 Paź 2020, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wspomogłam się pomocą doświadczonej Kancelarii. Zaufałam - Kancelaria adwokacka Kraków i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam każdemu, kto potrzebuje jakiejkolwiek porady prawnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Czw 22 Paź 2020, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omel33 napisał:
Słuchajcie, szukam jakiejś sprawdzonej kancelarii która zajmuje się sprawami kredytów we frankach. Z tego co się dowiedziałem to kancelaria votum opinie ma na prawdę pozytywne. Może ktoś z was korzystał już z ich usług?

Z tego co wiem to kancelaria Lexa specjalizuje się w pomocy frankowiczom. Udaje im się w większości przypadków poza salą sądową rozwiązać problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group