Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Znacie jakiś sklep z niesztampowymi meblami?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tassel
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob 25 Sty 2020, 0:16    Temat postu: Znacie jakiś sklep z niesztampowymi meblami? Odpowiedz z cytatem

Hej hej!
Jesteśmy z mężem świeżo po ślubie i rządzamy nasze mieszkanko Very Happy Szukamy porządnych mebli na lata i chcemy, żeby było dość oryginalnie i niesztampowo. Odpadają wszelkie sieciówki i meble robione na wielką skalę, tzw. masówki. Szukamy w internecie i w jednym sklepie - https://www.deltivo.pl/ podobają nam się meble, są akurat pod nasz gust i zastanawiamy się nad zamówieniem. Znacie może jeszcze jakieś sklepy z porządnymi i oryginalnymi meblami? Teraz etap urządzania salonu, czyli jedno z większych wyzwań Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etap urządzania salonu mam już za sobą. Powiem Ci, że wcale nie było tak trudno. Postawiłam na świeżość, jasne kolory, klasykę i minimalizm z odrobiną nowoczesności. Udało mi się kupić bardzo fajne meble gotowe. M.in. pastelową komodę, na którą natrafiłam w ofercie https://komodyzszufladami.pl/ . Wreszcie wszystkie szpargały gdzieś swoje miejsce znalazły uśmiech Jest estetycznie, przejrzyście. Myślę aby zainwestować jeszcze w jakieś dyskretne dodatki. Może rośliny doniczkowe albo szkło ozdobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sob 11 Lip 2020, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobrą sprawę, jeżeli chodzi o meble, wybór na naszym rynku jest bardzo duży. Niemniej jednak szukając niebanalnych produktów, zdecydowanie dobrym pomysłem będzie odwiedzenie sklepu https://www.edinos.pl/ . Znajdziemy tam propozycje do różnych pomieszczeń, utrzymane w odmiennej stylistyce, a także kolorystyce, a ponadto nie musimy tutaj obawiać się o wygórowane ceny, czy też najwyższą jakość obsługi klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 3 Sty 2021, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może na przykład takie metalowe meble? W sklepie https://cbpawex.pl/ można kupić różne rzeczy do mieszkania. Ja tam kupiłam wieszaki oraz kwietnik. Oczywiście w kolorze czarnym. Fajnie to wygląda, są takie nowoczesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 7 Lip 2021, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie mebli do kuchni to najlepsze będą te na wymiar. Ja swoje mam od firmy Em-meble z Radomska i są w pełni godne polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group