Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

U nas zagra DJ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pani_K
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 11:01    Temat postu: DJ Odpowiedz z cytatem

Ja na swoje wesele wybrałam dj na wesele wroclaw, to rzeczywiście tańsza opcja niż zespół a często, tak jak mój- dj wroclaw, zapewnia dodatkowe atrakcje. Warto poczytać o takich własnie dodatkowych propozycjach DJ'ow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stephen.padberg
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 17 Cze 2021, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na weselu też był DJ i byłam bardzo zadowolona. Świetna zabawa, której nigdy nie zapomnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też początkowo chciałam dja na wlasnym weselu, ale doszłam do wniosku, że muzyka na żywo będzie lepszym wyborem uśmiech Dj to jest na dyskotece, a wesela ma być wyjątkowe! Dlatego zamierzam skontaktować się z zespołem Bayer Full i zapytać o wolny termin, bo czytałam tutaj https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ że chętnie występują na weselach,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dexter23
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dj jest w stanie poprowadzić całe wesele? lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buteleczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 31

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJa nie mogło zabraknąć i u nas! DJ TEAM http://www.djwesele.pl/sprzet/ zadbał o znakomitą oprawę muzyczną, która porwała gościu na imprezie. Wszyscy wybawiliśmy się w najlepsze a muzyka porwała starszych jak i młodszych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edzia_2
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie DJ to najrozsądniejsza opcja, chociażby dlatego, że muzyka może być bardzo zróżnicowana, więc każdy będzie miał do czego potańczyć. Trzeba tylko wybrać fajnego DJ'a, który będzie wiedział, jak poprowadzić imprezę tego typu. Jeśli ktoś planuje ślub w okolicach Poznania to polecam kontakt z DJ'em Jordanem: https://djjordan.com.pl/about/ Grał na moim weselu - świetny człowiek, z dużą energią i pomysłem na siebie, bardzo łatwo można się z nim dogadać, widać, że kocha muzykę, a do tego ma ogromną charyzmę, dzięki czemu doskonale sprawdza się w roli wodzireja. Na moim weselu spisał się doskonale, wszyscy goście byli zadowoleni z doboru muzyki i bawili się przednio - oczywiście my z mężem też. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sob 20 Lis 2021, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także i na naszej imprezie grał DJ. O fantastyczną oprawę muzyczną zadbał DJ Wodzirej https://www.djwodzirejarczi.pl/oferta/oprawa-muzyczna , grający muzykę z lat 60 czy dzisiejsze hity. Innymi słowy, mogliśmy liczyć na pełen przekrój utworów dlatego rozsądnie było powierzyć te zadanie fachowcowi. Bawiliśmy się do białego rana przy samych hitach a śmiechom nie było końca!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group