Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

U nas zagra DJ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Sro 23 Mar 2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że masz respekt dla swoich gości.Na ostatnim weselu którym byłem państwo młodzi nie mieli.Zrobili play listę wg.własnych gustów.Efekt:kilka młodych osób z otoczenia młodych się bawiło reszta kręciła nosem.W rezultacie wesele wypadło tak sobie a mogło być lepiej gdyby "młodzi" nie kazali grać tylko z ich play listy.Wtedy wilk był by syty i owca cała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: katowice

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 9:58    Temat postu: dj Odpowiedz z cytatem

u nas będzie www.djraff.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djdanio
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Częstochowa/Wrocław

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2011, 9:13    Temat postu: Re: dj Odpowiedz z cytatem

blanka napisał:
u nas będzie www.djraff.pl

chyba POPUSZCZA muzykę z laptopa uśmiech pozdrowienia dla dj raff, blanki, kasiayes i innych jego kont uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metapiciu
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy gorąco u nas też DJ, jeśli możemy doradzić narzeczonym to polecamy DJ to co duet dj wyprawiał na naszym weselu, przezywali chyba bardziej niż goście:) fajno z dj można doówić każdy szczegół imprezy, jeśli macie jakieś pyta dot. dj opłac to z chęcia odpowiem. My polecamy chłopaków z www.djpolska.pl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też zdecydowaliśmy się na Dj;) ze względu na oryginalność utworów, brak fałszowanych nut, za to że płacimy za jedną osobę (choć właściwie też niemało, bo ok 3000 zł za 2 dni). cenimy sobie jakość, a wiem, że jeśli chcielibyśmy mieć dobry zespół, to w naszych okolicach musielibyśmy dać 6000 zł za dobry zespół. chcieliśmy uniknąć takich kosztów, więc wzięliśmy sobie b.dobrego Dj, który ma w naszych okolicach genialne referencje.ważne, że nie puszcza muzyki z laptopa, ma dobre oświetlenie, które nasz fotograf idealnie potrafi wykorzystać, więc i zdjęcia powinny super wyjść (współpracowali już razem, widziałam zdjęcia - są naprawdę śliczne). także jestem zadowolona z wyboru, mam nadzieję, że będzie magicznie...uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola_28
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto 26 Lip 2011, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ czy może zespół muzyczny pytajnik? i kiedy pojawia się to pytanie, pojawia się także dreszczyk na moich plecach. Wiem, dosłownie wiem jaki macie problem! Miałam podobnie, też się długo zastanawiałam co wybrać. Bo niestety Babcia z Dziadkiem nie wyobrażali sobie wesela bez zespołu, inna część wyśmiewała fałszujące zespoły i tak dale i tak dalej.
W końcu poszliśmy po rozum do głowy i zdecydowaliśmy, że to przecież nie jest wesele babci i dziadka czy wyśmiewającej młodzieży a… .nasze …. nasz jedyny dzień w życiu ! I dlatego przeanalizowaliśmy przy czym to my będziemy czuć się dobrze i wybraliśmy. Zresztą jak w przypadku wielu wyborów weselnych należy kierować się własnym dobrem. Wszystkim pozostałym nie da się dogodzić … i tak ktoś będzie marudził.
Oczywiście cena ma także znaczenie .. bo jak nam jeden z zespołów zaśpiewał cenę wykrzyknik!

A tak swoją drogą to skoro ksiądz mówił nam, że dekorację ślubną można wykonać wraz z parami, które są przed naszym ślubem i po, to może zabawę weselną też udałoby się połączyć ? Na pewno byłoby zabawnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amethist
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my mamy dj z wodzirejem.
Miał ktoś wodzireja? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wodzireja-iluzjonistę. Bardzo kulturalny, twórczy i miły młody człowiek. Zabawy była na poziomie, nie był natrętny, za to z klasą. Wszystko z nami uzgodnił, dobrze się przygotował.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amethist
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właściwie pierwszy raz będę się bawić z wodzirejem na swoim weselu uśmiech
Mam nadzieję, że będzie fajnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewcia_86
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 42
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Sro 3 Sie 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas bedzie dj wodzirej tez mam nadzieje ze wszytko bedzie super uśmiech ale bawilismy sie juz u niego i mega nam sie podobalo
_________________
Książka z drogą w tytule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group