Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

U nas zagra DJ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2012, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monik@ napisał:
U nas będzie grał DJ, to będzie nasze pierwsze wesele z DJ-em uśmiech ważne, że będzie grał to co my chcemy a nie tylko to co on zna Very Happy
Poprzednie wesela mieliście z zespołem?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DjAdus
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 62
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 15:07    Temat postu: Prawdziwy dj TAK Odpowiedz z cytatem

No co do tezy zasadniczo zgadzam się nawet Drogi Dj jest TANI w porównaniu z orkiestrą ale wszystkiego są plusy i minusy. Osobiście lubię łączenie - Górale na 2 godzinki lub jak kogoś stać - Orkiestra (zespółwykrzyknik) i DJ (rozwiązanie idealne). Wiem co mówię bo już tak grałem - zawsze różnorodność jest ciekawa. A zespół - jak ktoś ma kasę i poszuka to muzyka na żywo ma swój czar Smile ale nie koniecznie kapeli weselnej - czyli grającej wszystko dla wszystkich. Jeżeli miałbym osobiście wydać 3500 na średnio grającą kapele (podkłady z kompa brak prawdziwych instrumentów poza wybranymi) to ZDECYDOWANIE DJ - bo szkoda kasy - to wog. nie brzmi Smile i nie jest to wina kapeli ale tnąc koszty tniemy także jakość. Za to za taką kasę można mieć dobrego dj-a plus np: mistrza w pokazach barmańskich (mówię o wielokrotnym mistrzu Polski i Europy! a uwierzcie mi wiem co mówię) albo można zrobić pokaz choćby Capoeiry - bomba urozmaicenie. Zaoszczędzoną kasę wywalacie na foto/video (komplet!) w nowym stylu z sesją off road albo na glajcie (komplecik potrafi kosztować 6000 - 8000 tyś za foto i video) ale za to pamiątka i wspomnienia - bezcenne Smile a koszt porównywalny do usług liczonych każda z osobna!wykrzyknik
_________________
Bo życie za krótkie jest na pomyłki Smile wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
markowewesele
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 11
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2012, 15:49    Temat postu: Dj czy Zespół? Odpowiedz z cytatem

Dj czy Zespół - hehe...odwieczny dylemat młodej pary. Dla zainteresowanych przesyłam link do adresu strony z artykułem na ten temat: http://markowewesele.pl/markowe-wesele-dj-czy-zespol-muzyczny.html

Wcześniej padło pytanie: Czy potrzebny wodzirej?
Ano potrzebny. Może nawet sobie sprawy nie zdajecie ale czy to Dj czy członek zespołu, który wita gości, wita parę młodą, przeprowadza zabawy czy oczepiny pełni właśnie rolę wodzireja. Ale jak kolega z fachu tutaj również napisał - w przypadku Dj najlepiej jak są to 2 osoby: DJ + Wodzirej. Zapewnia to większą dynamiczność wesela. Wodzirej uczy tańców i wyobrażacie go sobie, że on Wam pokazuje jak zatańczyć jakiś taniec po czym biegnie do konsoli, żeby włączyć muzykę i z powrotem do Was by z Wami go zatańczyć? Albo jak stoi przy sprzęcie i wita Młodą Parę zza filara bo akurat tam stoi konsola i w głośnikach słychać tylko głos wielkiego brata? Bo ja nie uśmiech

Tak w roli anegdotki z tym wielkim bratem to przypomina mi się wesele na którym zostałem zaproszony jako gość. Uwierzycie mi, że przez całe wesele nie widziałem kto do mnie mówi? Kto mnie zaprasza na pakiet? Zespół (nawet nie wiem ile osób było uśmiech ) ulokował się właśnie za filarami i tam sobie siedział do końca trwania wesela. Nie wspomnę, że to Para Młoda latała do nich pytać co teraz i czy już pora na jakiś punkt wesela Eh.... Smile Uważajcie kochani kogo bierzecie! Nie ważne czy dj czy zespół uśmiech

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dj Misiek
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 16
Skąd: Lubań

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast zawsze widzieć pieniądze, które dj bierze, trzeba też spoglądać na jakość wykonania i doświadczenie w branży - każda impreza mnie czegoś uczy uśmiech

każda uśmiech

-------------------------------------------------------------

www.Dj-Misiek.pl

Facebook:

www.facebook.com/pages/Dj-Misiek-Luba%C5%84-Dj-Misiekpl/745462572196450?ref=aymt_homepage_panel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
moniak80
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie! Chociaż moim zdaniem niektóre zespoły czy DJe liczą sobie po prostu za dużo.
_________________
Galanteria biurowa szyta na miarę http://www.kaletnictwo.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pon 3 Paź 2016, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dj jest lepszy od zespołu weselnego ale trzeba wybrać takiego, który będzie potrafił zabawić gości oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gera.s
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon 2 Sty 2017, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo to, że DJ jest tańsy jakoś nie bardzo pasuje mi do wesela. My myślimy o niewielkim zespole, który zapewni zabawę do białego rana. Na wszelki wypadek będziemy mieli DJ-a w zapasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzepakk33
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon 16 Sty 2017, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania co mój poprzednik uśmiech Nic dodać, nic ująć Very Happy
_________________
Odebrali nam rodziny i przyjaciół, pozbawili nas ubrań i przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem DJ jak najbardziej pasuje na wesele i jest w sanie zapewnić zabawę do białego rana, przy czym na jego plus niższe koszty oraz to, że nie robi tak dużych przerw jak zespół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klucznik
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ tylko i wyłącznie, chyba że planujemy wesele z klimatem wiejskim biesiadnym to zespół ale tak to tylko dj uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group