Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
conner18
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 22 Cze 2022, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś też chciałam wybudować własny dom, ale uznałam, że jest to nieopłacalne. Z tego powodu poszukałam lokum na sprzedaż, w którym aktualnie mieszkam i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji.
_________________
domy na sprzedaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek222
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 11:13    Temat postu: beton Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu trzeba wybrać dobrą betoniarnię, która przygotuje wysokiej jakości materiały. U nas padło na firmę https://kruszbet.com.pl/ z ogromnym doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Wto 28 Cze 2022, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu należy pomyśleć również o drzwiach wejściowych. jakie mają być, jak mają wyglądać. Ja osobiście polecam drzwi zewnętrzne grodzisk wielkopolski https://wielkopolanka.com/oferta/drzwi-zewnetrzne . Drzwi są naprawdę bardzo dobrze wykonane i mogą być różnego drewna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą opcją dla domu jest też system jednego klucza. Tutaj znajdziecie więcej informacji o takich opcjach jak klucz master: https://masterkey.com.pl/ . Moim zdaniem takie rozwiązanie jest bardzo wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie w jaki sposób ocieplaliście swoje domy? Styropianem czy jakimś innym materiałem? My chyba zdecydujemy się na styropian ale skąd go najlepiej zamówić? Może ta hurtownia? https://styro24.pl/jaki-styropian-na-podloge-b-10
Macie jakieś doświadczenia związane z tym sklepem? Będę wdzięczna za wszelkie opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efay
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 1
Skąd: Kruszwica

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 3:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że sporo osób się buduje. Ja mam pytanie o budżet w takim razie - udało wam się zmieścić w tym, co zaplanowaliście? Czy jednak wyszło ponad planowane koszty?
_________________
dom mieszkalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 7 Paź 2022, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcielibyście zainwestować pieniądze w budownictwo kubaturowe, to ta firma: https://www.erbud.pl/budownictwo-kubaturowe może wam pomóc spełnić wasze marzenia. Firma zajmie się wszystkim od narysowania projektu aż po wykończenie budynku. Współpracuje z tą firmą od lat i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Wszystko jest zawsze na czas i bardzo atrakcyjne cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie każdy przy planach budowy domu zwraca uwagę na projekty nowoczesne, funkcjonalne i też dostępne dokładnie w metrażach jakie nas interesują to zdecydowanie warto sprawdzić również projekty domów od Archon, którzy przygotowali wersje takze domów bez pozwolenia do 75m2, do tego są zarówno parterówki i domy piętrowe zgodne z obowiązującymi przepisami i aktualnym kosztorysem budowy. Dlatgo koniecznie dajcie znać, która opcja wygrała bo nam akurat szczególne w oko wpadł projekt domu Dom w wisteriach 8. Pozdrawiam, no i oby budowa poszła pomyślnie i terminowo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laurie01
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest, że teraz każdy by chciał mieć wszystko coraz to nowocześniejsze, bardziej ekskluzywne, a niestety koszty rosną niewyobrażalnie. Kredyty jest coraz ciężej dostać, dlatego dobrą alternatywą jest robienie co się da samemu. Odpowiednich materiałów jest mnóstwo w sklepach internetowych. Ja sporo sam zrobiłem i dzięki temu wiele zaoszczędziłem.
_________________
Producent włókniny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 12 Paź 2022, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz firmy która zajmuje się fachowo usprawnianiem funkcjonowania budynków mieszkalnych to szczerze polecam skontaktować się z https://ekointech.pl/. Unowocześniają budynki mieszkalne oraz komercyjne. Posiadają szerokie doświadczenie w sprzedaży oraz montażu swoich usług. Ekipa pracująca tam odznacza się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem, a także dbaniem o powierzone mienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group