Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak radzicie sobie z przebarwieniami?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 10:31    Temat postu: Jak radzicie sobie z przebarwieniami? Odpowiedz z cytatem

Hej!
Jak radzicie sobie z przebarwieniami cery i przede wszystkim chodzi mi o wybór dobrej jakości kosmetyków, które pomogą mi to zredukować.
Pozdrawiam serdecznie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na markę Summe Cosmetics jeżeli zależy Wam na skutecznym działaniu, profesjonalnym wsparciu i jednocześnie dużych możliwościach w zakresie znalezienia propozycji o bogatym naturalnym składzie które skutecznie wpłynął na kondycję naszej skóry i ograniczenie przebarwień. Jak masz chwilę zajrzyj na https://summe.pl/ i sukcesów w walce o ładniejszą cerę życze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaEl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2022
Posty: 24

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków które pozytywnie wpływają na wygląd naszej skóry to zdecydowanie do sprawdzenia mogę polecić właśnie ofertę marki Summe która opiera się na naturalnych składnikach. Mój wybór to seria Beclarity która kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to fajnie, dzięki wielkie za podpowiedzi z Waszej strony. Na pewno sprawdzę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia878
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej popieram, że warto dbać o swoją cerę również w zaciszu domowym na co dzień i jeśli chodzi akurat o przebarwienia to możesz sprawdzić serię Beclarity bo kosmetyki z tej serii zmniejszają ilość i intensywność pigmentu podczas jego transportu do bardziej powierzchownych warstw skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie z przebarwieniami pomogło serum z https://www.herbapol-polana.com/ . Stosowałam kilka miesięcy i pomogło mi to znacznie wyrównać koloryt cery. Wcześniej czytałam pozytywne opinie o tych kosmetykach i tylko mogę żałować, że tak późno je kupiłam dla siebie. Skóra z przebarwieniami wymaga też solidnego nawilżenia, żeby podkład dobrze ukrył drobne plamki musi stopić się ze skórą dlatego nie ma mowy o żadnych suchych skórkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Wto 28 Cze 2022, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mogę Ci polecić Colibri Clinic https://www.colibriclinic.net/, to najlepsza klinika peeling chemiczny moim zdaniem będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Nie jest to inwazyjny zabieg, a dobrze działa na cerę twarzy. Chodzę na ten zabieg systematycznie. Specjaliści pomagają dobierać zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubuque.ola
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 10 Lut 2023, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przebarwienia podobno dobrze działa witamina C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group