Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wakacje
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 12:46    Temat postu: wakacje Odpowiedz z cytatem

Cześć, ktoś z Was był na wyjeździe albo słyszał o takim: wczasy oczyszczające albo wczasy odchudzające?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ethelyn.haag
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planując wakacje należy bardzo dokładnie sprawdzać miejsce, w które się udajemy, aby potem się nie rozczarować. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
_________________
ślesin domki nad jeziorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niuniaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sob 25 Sty 2020, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w stanie doradzić nic rzetelnego. Ciekaw jestem jednak co inni wymyślą.
_________________
Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli planujecie wybrać się na jakiś wyjazd wakacyjny z dziećmi, polecam wam zajrzeć na tę stronę https://almaran.pl/wakacje-z-dzieckiem-czyli-jak-wszystko-zaplanowac . Znajdziecie tutaj artykuł odnośnie tego jak taki wyjazd zaplanować i moim zdaniem będą to bardzo przydatne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio na wakacjach byłem w Warszawie i bardzo byłem zadowolony z parkingu z którego korzystałem ponieważ często przebywałem w centrum tego miasta. Na stronie https://piekna20.parkujesz.pl/ znajdziecie więcej informacji na temat tego parkingu. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bfeil
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, ale póki co nie wybieram się i wolę sama do wakacji się odchudzić. A ktoś z Was był? Chciałabym poznać opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Nie 2 Lut 2020, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuje ostatnio jakiś wyjazd na urlop. Myślę, że pożegluje sobie bo lubię bardzo. Jak też się tym interesujecie to warto sprawdzić czarter https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-chorwacji bo maja ciekawą ofertę, również zagraniczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku chcemy jechać nad polskie morze. Rozważamy ośrodek Lazurowy Brzeg, który znajduje się w Mielenku koło Mielna. Jak myślicie, czy to dobre miejsce na rodzinne wakacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba wyjeżdzać za granicę, żeby zwiedzić piękne, cieszące oko miejsca. Pokoje i apartamenty pod Krakowem w Mogilanach to miejsce, z którego blisko w piękne zakątki Małopolski i południowej Polski.. W obrębie 100 km jest masa atrakcji i świetnych do zobaczenia miejsc, które nadają się nie tylko na wędrówki, ale i na wypoczynek w otoczeniu natury i górskich widoków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Nie 9 Lut 2020, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a co byście powiedzieli na wakacje na teneryfie? Ja właśnie zastanawiam się nad wyjazdem na wyspy kanaryjskie w tym roku i powiem wam, że znalazłem tam takie http://if-activtenerife.com/ biuro turystyczne. Organizują oni sporo ciekawych wycieczek po Teneryfie i wydaje mi się, że warto jest zainteresować się ich ofertą. A jak wy uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group